HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Mladší dorost

Kategorie Mladší dorost hraje soutěž - ELIOD  Regionální liga mladšího dorostu 2017/2018     

Počet účastníků: 80
Počet utkání: 28-36
Hrací dny: neděle, sobota (pátek)
Začátky utkání: neděle, sobota: 09,00-19,00, (pátek: 17,00-19,00)

Systém soutěže
1. část: 80 družstev rozděleno územně do 10 skupin; 8 družstev ve skupině „Západ - A“, 8 družstev ve skupině „Západ - B“, 7 družstev ve skupině „Západ - C“, 8 družstev ve skupině „Západ - D“, 7 družstev ve skupině „Střed - E“, 8 družstev ve skupině „Střed - F“, 7 družstev ve skupině „Střed - G“, 8 družstev ve skupině „Střed - H“, 10 družstev ve skupině „Východ - I“ a 9 družstev ve skupině „Východ - J“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (12 - 18 utkání).
2. část
a) O postup do ELIOD ELMD:
- skupina „K“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1 části ve skupině „Západ - C“ a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - D“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „K“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
- skupina „L“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 1. - 3. místě, družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 1. - 3. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 1. - 3. místě se utkají dvoukolově každý s každým (22 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „L“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
- skupina „M“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 1. - 5. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 1. - 5. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které po této části soutěže ve skupině „M“ dosáhne nejvyššího pořadí, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2018/2019.
b) O umístění:
- skupina „N“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - A“ na 4. - 8. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - B“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
- skupina „O“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - C“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. po části ve skupině „Západ - D“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
- skupina „P“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - E“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - F“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
- skupina „R“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - G“ na 4. - 7. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - H“ na 4. - 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
- skupina „S“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - I“ na 6. - 10. místě a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - J“ na 6. - 9. místě se utkají dvoukolově každý s každým (16 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Technické normy:

1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2002 a 2003.
2. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci.
3. V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2004 a mladších dle čl. 219 SDŘ s tím, že do tohoto počtu se nezapočítávají brankáři.
4. V utkání ELIOD RLMD mohou za družstvo do 31. 12. 2017 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 2. písm. a) bodu i. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2003).
5. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
6. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.
7. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
8. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40 bodu i., viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
9. Hráči nastupující v utkáních ELIOD RLMD musejí nosit na čelní straně hráčské helmy (vč. brankářských helem) přelepku s logem partnera soutěže o rozměru 5x15 cm. Za distribuci přelepek v počtu 35 ks na klub odpovídá ČSLH. Není-li tento počet pro potřeby družstva dostatečný, je povinností klubu oznámit písemně takovou skutečnost ČSLH, který požadovaný počet přelepek zajistí. Nastoupí-li hráč v utkání ELIOD RLMD bez umístěné reklamní přelepky na přední straně hráčské helmy, může být klub, za který hráč k takovému utkání nastoupil, potrestán finanční pokutou do výše 1.000,-Kč za každý jednotlivý případ porušení.
10. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44 bodu iv.).
11. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a ELIOD RLMD (viz čl. 224 písm. a/ SDŘ).
12. Evidence trestů dle čl. 529 odst. 2. SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.

 

Tréninkové jednotky:

PONDĚLÍ  19:30 – 20:30

ÚTERÝ 6:15 – 7:15

STŘEDA 16:45 – 17:45

PÁTEK 17:15 – 19:15

 

 

Trenér: Jakub Kloz, tel.: 777 204 846, e-mail: jakubkloz7759@gmail.com

Vedoucí mužstva: Ing. Luděk Stredný, tel.: 724 655 031, e-mail: strednyl@seznam.cz

 

SEZNAM HRÁČŮ:

Brankáři

David  Vondráček
David Vondráček

číslo dresu: 1

Z G A TM
5 0 0 2
Martin Halada
Martin Halada

číslo dresu: 2

Z SO A TM
9 0 0 0

Obránci

Matěj Barabáš Halamka
Matěj Barabáš Halamka

číslo dresu: 3

Z G A TM
8 1 4 8
Petr Procházka
Petr Procházka

číslo dresu: 5

Z G A TM
14 1 3 8
Jan Kraclík
Jan Kraclík

číslo dresu: 7

Z G A TM
13 0 1 6
Jáchym Stredný
Jáchym Stredný

číslo dresu: 16

Z G A TM
13 0 4 12

Centři

Filip Holík
Filip Holík

číslo dresu: 4

Z G A TM
14 5 4 2
Václav Černý
Václav Černý

číslo dresu: 6

Z G A TM
14 3 7 2
Matěj Hoffman
Matěj Hoffman

číslo dresu: 19

Z G A TM
14 6 5 8

Pravá křídla

Marek Řezníček
Marek Řezníček

číslo dresu: 8

Z G A TM
1 0 1 0
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda

číslo dresu: 12

Z G A TM
12 2 0 4
Jiří Kratochvíl
Jiří Kratochvíl

číslo dresu: 15

Z G A TM
0 0 0 0
Daniel Kubík
Daniel Kubík

číslo dresu: 18

Z G A TM
4 3 1 0
Filip Polák
Filip Polák

číslo dresu: 20

Z G A TM
10 0 0 4
Jan Horník
Jan Horník

číslo dresu: 20

Z G A TM
0 0 0 0

Levá křídla

Samuel Kožík
Samuel Kožík

číslo dresu: 8

Z G A TM
2 3 0 0
Jan Čermák
Jan Čermák

číslo dresu: 9

Z G A TM
13 8 5 24
Lukáš Dinga
Lukáš Dinga

číslo dresu: 10

Z G A TM
14 12 9 37
Tadeáš Roidt
Tadeáš Roidt

číslo dresu: 11

Z G A TM
14 4 1 10

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. HC Piráti Chomutov D 14 85:38 33
2. TJ DDM Rokycany 14 73:33 33
3. HC Baník Sokolov 14 48:43 23
4. Mladší dorost 14 48:52 22
5. HC Děčín 14 44:51 20
6. HC Piráti Chomutov C 14 54:57 17
7. HC Čerti Ostrov 14 48:66 17
8. HC Slovan Louny 14 36:96 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Mladší dorost
HC Piráti Chomutov D
1:7
Podrobnosti

Střelci týmu

12 gólů

Lukáš Dinga

8 gólů

Jan Čermák

6 gólů

Matěj Hoffman

5 gólů

Filip Holík

4 góly

Tadeáš Roidt

Hráč měsíce

1.

Lukáš Dinga 13 hlasů

2.

Jáchym Stredný 12 hlasů

3.

Jan Čermák 11 hlasů

4.

Filip Holík 10 hlasů

5.

Matěj Hoffman 9 hlasů

Nejbližší narozeniny

22.08.2018 Jakub Lipták (12)
27.08.2018 Sofian Lisicyn (10)
30.08.2018 Radek Egan (9)
01.09.2018 Petr Makovička (10)
07.09.2018 Marek Kubík (9)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb

Počet návštěv: 179240
Posledních 30 dnů: 1808 | Posledních 7 dnů: 649 | Poslední den: 107

© 2018 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne