HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Mladší dorost

Kategorie Mladší dorost hraje soutěž - ELIOD LIGA MLADŠÍHO DOROSTU 2016/2017     

Počet účastníků: 42
Počet utkání: 34-38
Hrací dny: neděle (sobota), čtvrtek
Začátky utkání: neděle (sobota): 09:00-19:00, čtvrtek: 15:00-18:00

Systém soutěže:
1. část - 42 družstev rozděleno územně do 6 skupin; 7 družstev ve skupině „Západ - Sever“, 7 družstev ve skupině „Západ - Jih“, 7 družstev ve skupině „Střed - Sever“, 7 družstev ve skupině „Střed - Jih“, 7 družstev ve skupině „Východ - Sever“, 7 družstev ve skupině „Východ - Jih“; družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (24 utkání).
2. část
a) O postup do ELIOD ELMD
- skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - Sever“ a „Západ - Jih“ na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se nezapočítávají výsledky z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „A“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
- skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - Sever“ a „Střed - Jih“ na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se nezapočítávají výsledky z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „B“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
- skupina „C“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - Sever“ a „Východ - Jih“ na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se nezapočítávají výsledky z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „C“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
b) O udržení:
- skupina „D“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ - Sever“ a „Západ - Jih“ na 5. - 7. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.
- skupina „E“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed - Sever“ a „Střed - Jih“ na 5. - 7. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.
- skupina „F“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ - Sever“ a „Východ - Jih“ na 5. - 7. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.

Družstva, sestupující do příslušné krajské soutěže, budou určena na základě součtu koeficientů (součet umístění) za sezóny 2015-2016 a 2016-2017 dle rozhodnutí řídícího orgánu soutěže. V případě shody v koeficientu se dále postupuje dle čl. 417 SDŘ.
Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ, bez použití čl. 404 - 405 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání po skončení základní hrací doby, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 406 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Technické normy:
1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2001 a 2002.
2. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 cizinci.
3. V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2003 a mladších dle čl. 219 SDŘ s tím, že do tohoto počtu se nezapočítává brankář, který nastupuje do utkání v pozici náhradního brankáře.
4. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.
5. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
6. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
7. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40, bod i., viz Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
8. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy.
9. Evidence trestů dle čl. 529, odst. 2 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
10. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a ELIOD LMD (viz čl. 224, písm. a/ SDŘ).
11. V utkání ELIOD LMD mohou za družstvo LMD do 31. 12. 2016 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7, odst. 3, písm. a), bod i. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2002). Střídavé hostování dle předchozí věty do “družstva KLD“ se nepovoluje.
12. Mužstva dodatečně přiřazené do soutěže LMD nemají právo postupu do ELMD 2016/2017.

 

Tréninkové jednotky:

PONDĚLÍ  20:00 – 20:45

ÚTERÝ 17:30 – 18:30

ČTVRTEK 19:15 – 20:15

PÁTEK 19:15 – 20:15

 

 

Trenér: Jakub Kloz, tel.: 777 204 846, e-mail: jakubkloz7759@gmail.com

Vedoucí mužstva: -

 

SEZNAM HRÁČŮ:

Brankáři

Dominik  Saleta
Dominik Saleta

číslo dresu: 1

Z G A TM
0 0 0 0
Jan Sivák
Jan Sivák

číslo dresu: 1

Z G A TM
0 0 0 0

Obránci

Matěj Barabáš Halamka
Matěj Barabáš Halamka

číslo dresu: 3

Z G A TM
0 0 0 0
Jakub Votoupal
Jakub Votoupal

číslo dresu: 11

Z G A TM
0 0 0 0
Ondřej Honomichl
Ondřej Honomichl

číslo dresu: 14

Z G A TM
0 0 0 0

Centři

Filip Holík
Filip Holík

číslo dresu: 4

Z G A TM
0 0 0 0
Marek Baranec
Marek Baranec

číslo dresu: 17

Z G A TM
0 0 0 0

Pravá křídla

Segal Kisliuk
Segal Kisliuk

číslo dresu: 12

Z G A TM
0 0 0 0
Martin Schmid
Martin Schmid

číslo dresu: 16

Z G A TM
0 0 0 0

Levá křídla

Jan Čermák
Jan Čermák

číslo dresu: 9

Z G A TM
0 0 0 0
Lukáš Dinga
Lukáš Dinga

číslo dresu: 10

Z G A TM
0 0 0 0

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Mladší dorost 0 0:0 0
2. HC Hvězda Praha 0 0:0 0
3. HC Berounští Medvědi 0 0:0 0
4. HC Meteor Třemošná 0 0:0 0
5. HC Energie Karlovy.. 0 0:0 0
6. HC Příbram 0 0:0 0
7. HC Plzeň 1929 "B" 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

HC Čerti Ostrov
Mladší dorost
20:1
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Hráč měsíce

1.

Marek Baranec 17 hlasů

2.

Lukáš Dinga 10 hlasů

3.

Erik Zýka 6 hlasů

4.

Matěj Barabáš Halamka 6 hlasů

5.

Filip Holík 4 hlasy

Nejbližší narozeniny

24.07.2017 Iva Černíková (7)
24.07.2017 Filip Šubják (10)
26.07.2017 Matěj Bubanec (13)
28.07.2017 Jan Čermák (15)
28.07.2017 Martin Golas (10)

Najdete nás na facebooku

Město CHEB Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek TOR Cheb Egrensis Radio Trinity Club

Počet návštěv: 145273
Posledních 30 dnů: 1063 | Posledních 7 dnů: 262 | Poslední den: 33

© 2017 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne