HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Starší žáci vs HC Litvínov

Datum a čas konání: 20.1.2018 12:00
Místo: Cheb

Starší žáci

Kategorie Starší žáci hraje soutěž - LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B" 2004-2005     
                               

Počet účastníků:
126 družstev v kategorii starších žáků
159 družstev v kategorii mladších žáků
Počet utkání:
14-38
Hrací dny:
sobota / neděle a v určených dnech školního volna

Systém soutěže
Skupiny 10-11 , 18-19

1. část: 37 družstev kategorie starších žáků a 41 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 4 skupin; 9 družstev v kategorii starších žáků/9 družstev v kategorii mladších žáků (při upřesnění počtu družstev dále také jako „9/9“) ve skupině 10 - „Královéhradecká“, 8/9 ve skupině 11 - „Liberecká“, 10/10 ve skupině 18 - „Olomoucká“ a 10/13 ve skupině 19 - „Moravskoslezská“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (14-24 utkání)
2. část a) nadstavbová:
- skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině 10 - „Královéhradecká“ a ve skupině 11 - „Liberecká“ na základě součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. Do skupiny „A“ nemůže postoupit takový klub mající v této soutěži zařazeno pouze družstvo jedné žákovské kategorie.
- skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině 18 - „Olomoucká“ a ve skupině 19 - „Moravskoslezská“ na základě součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. Do skupiny „B“ nemůže postoupit takový klub mající v této soutěži zařazeno pouze družstvo jedné žákovské kategorie.
2. část b) o umístění:
- systém soutěže pro družstva, která se po 1. části soutěže umístila na 5. a nižším místě, bude řídícím orgánem soutěže upřesněn s tím, že řídící orgán soutěže může rozhodnout o sloučení družstev ze skupin 10 - „Královéhradecká“ a 11 - „Liberecká“, resp. 18 - „Olomoucká“ a ve skupině 19 - „Moravskoslezská“, případně ponechat odehrání této části soutěže v rámci jednotlivých skupin.
Systém skupin 6-7, 8-9 a 16-17
1. část: 49 družstev kategorie starších žáků a 50 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 3 skupin; 16/16 ve skupině „Karlovarská&Ústecká“ (složená z 8/8 ve skupině 6 - „Karlovarská“ a 8/8 ve skupině 7 - „Ústecká“) 16/18 ve skupině „Plzeňská&Jihočeská“ (složená z 8/8 ve skupině 8 - „Plzeňská“, 9/10 ve skupině 9 - „Jihočeská“) a 17/16 ve skupině „Zlínská&Jihomoravská“ (složená z 8/9 ve skupině 16 - „Zlínská“ a 9/7 ve skupině 17 - „Jihomoravská“); družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (30-34 utkání)
Systém skupin 12-13
1. část: 23 družstev kategorie starších žáků a 24 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 2 skupin; 12/12 ve skupině Středočeská I“, 11/12 ve skupině „Středočeská II“; družstva se ve skupinách utkají tříkolově každý s každým (30-33 utkání).
Systém skupin 14-15
1. část: 17 družstev kategorie starších žáků a 16 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 2 skupin; 8/7 ve skupině „Vysočina“, 9/9 ve skupině „Pardubická“; družstva se ve skupinách utkají čytřkolově každý s každým (24-32 utkání).
Systém skupin 20-21 a 22-23
1. část: 28 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 4 skupin; 4 družstva ve skupině „Ústecká II“, 10 družstev ve skupině „Vysočina II“), 8 družstev ve skupině „Jihočeská II“ a 6 družstev ve skupině „Pardubická II“); družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (12-36 utkání).
Všechna utkání soutěže se hrají dvoubodovým systémem dle čl. 402 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Technické normy

1. V soutěži kategorie starších žáků „B“ startují hráči ročníku narození 2004 a 2005. V soutěži kategorie mladších žáků „D“ startují hráči ročníku narození 2006 a 2007.
2. V utkání kategorie starších žáků „B“ mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 hráči ročníku narození 2006 dle čl. 219 SDŘ. V utkání kategorie mladších žáků „D“ mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 hráči ročníku narození 2008 dle čl. 219 SDŘ.
3. V utkání kategorie starších žáků „B“ mohou v souladu s čl. 217 SDŘ za družstvo nastoupit dívky ročníku narození 2002 a 2003, a to bez omezení jejich počtu. V utkání kategorie mladších žáků „D“ mohou v souladu s čl. 217 SDŘ za družstvo nastoupit dívky ročníku narození 2004 a 2005, a to bez omezení jejich počtu.
4. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
5. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.
6. Utkání kategorie mladších žáků „D“ se při hře „do těla“ řídí jednotlivými ustanoveními vnitřní směrnice ČSLH č. 55 ze dne 9. 8. 2012.
7. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44 bod iv.).
8. Utkají-li se družstva mající v soutěži LSŽ „B“ a LMŽ „D“ zařazena družstva obou věkových kategorií, jsou utkání organizována jako tzv. dvojutkání, kdy první utkání hraje kategorie mladších žáků, po nich kategorie starších žáků. V takovém případě se hrací plocha upravuje vždy po odehrání dvou třetin. Utkají-li se družstva, z nichž alespoň jedno má v soutěži LSŽ „B“ a LMŽ „D“ zařazeno právě jedno družstvo věkové kategorie, upravuje se ledová plocha vždy po 2. třetině utkání. (výjimka z pravidla č. 44 bod iv.)
9. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“ (viz čl. 224 písm. a/ SDŘ).
10. Hráč klubu, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“, smí v rámci uvedených soutěží nastoupit o víkendu pouze za družstvo LSŽ „A“, nebo za družstvo LSŽ „B“, resp. za družstvo LMŽ „C“, nebo za družstvo LMŽ „D“. Porušení znamená neoprávněný start se všemi z toho plynoucími důsledky.
11. Pokud jakékoliv družstvo klubu, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“, odstoupí ze soutěže, nebo bude ze soutěže vyloučeno, může klub pokračovat pouze v soutěži LSŽ „B“, resp. LMŽ „D“.
12. Utkání kategorie LSŽ „B“ a utkání kategorie LMŽ „D“ jsou řízena systémem dvou rozhodčích.

 

Tréninkové jednotky:

PONDĚLÍ  14:15 – 15:15

STŘEDA 6:15 – 7:15

ČTVRTEK 18:15 – 19:15

PÁTEK 16:00 – 17:00

 

Šéftrenér: Jindřich Setikovský, tel.: 602 891 084, e-mail: j.setikovsky@seznam.cz
Asistent trenéra: -

Vedoucí mužstva: Ing. Balej Miroslav, tel.: 602 164 633, e-mail: miroslav.balej@gmail.com

 

SEZNAM HRÁČŮ:

 

Pravá křídla

Samuel Kožík
Samuel Kožík

číslo dresu: 8

Z G A TM
17 35 21 98
Lukáš Kosina
Lukáš Kosina

číslo dresu: 14

Z G A TM
18 0 3 0
Radek Truhlář
Radek Truhlář

číslo dresu: 19

Z G A TM
17 3 8 8

Brankáři

Lukáš Přibík
Lukáš Přibík

číslo dresu: 1

Z G A TM
17 0 0 0
Dominik Král
Dominik Král

číslo dresu: 2

Z G A TM
3 0 0 0

Obránci

Samuel Florián
Samuel Florián

číslo dresu: 3

Z G A TM
20 0 2 10
Tereza Mašková
Tereza Mašková

číslo dresu: 6

Z G A TM
20 1 6 10
Robin Škrdlant
Robin Škrdlant

číslo dresu: 7

Z G A TM
20 1 8 14
Ondřej Postl
Ondřej Postl

číslo dresu: 9

Z G A TM
20 0 7 8
Jan Tomšovic
Jan Tomšovic

číslo dresu: 18

Z G A TM
9 2 4 18

Centři

Daniel Kubík
Daniel Kubík

číslo dresu: 11

Z G A TM
20 29 34 12
Matyáš Váňa
Matyáš Váňa

číslo dresu: 15

Z G A TM
20 21 19 4

Levá křídla

Vojtěch Váňa
Vojtěch Váňa

číslo dresu: 10

Z G A TM
19 15 20 0
Marek Řezníček
Marek Řezníček

číslo dresu: 16

Z G A TM
12 14 3 9
Lukáš Salva
Lukáš Salva

číslo dresu: 17

Z G A TM
18 18 7 2

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. HC Tachov 22 175:81 36
2. HC Piráti Chomutov 21 160:79 33
3. HC Energie Karlovy Vary 21 140:79 32
4. HC Slovan Louny 20 164:78 31
5. HC Čerti Ostrov 21 146:79 29
6. HC Litvínov 22 147:87 29
7. HC Slovan Ústí n/L 20 120:81 28
8. HC Draci Bílina 21 176:111 26
9. HC Klášterec 21 144:113 22
10. HC Baník Sokolov 21 93:89 18
11. HC Stadion Litoměřice 21 97:102 18
12. Mostečtí Lvi 22 98:138 18
13. Starší žáci 21 157:161 12
14. SK Kadaň 21 87:188 10
15. HC Děčín 21 26:230 2
16. HC Mariánské Lázně 30 51:285 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Starší žáci
HC Tachov
4:3
Podrobnosti

Střelci týmu

35 gólů

Samuel Kožík

29 gólů

Daniel Kubík

21 gólů

Matyáš Váňa

18 gólů

Lukáš Salva

15 gólů

Vojtěch Váňa

Hráč měsíce

1.

Dominik Král 31 hlasů

2.

Daniel Kubík 20 hlasů

3.

Lukáš Kosina 16 hlasů

4.

Marek Řezníček 14 hlasů

5.

Samuel Florián 12 hlasů

Nejbližší narozeniny

24.01.2018 Šimon Kožík (11)
24.01.2018 Jaroslav Bílek (9)
25.01.2018 Maxmilian Hykel (6)
29.01.2018 Martina Mádlová (8)
30.01.2018 Tomáš Tomek (22)

Najdete nás na facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek TOR Cheb Egrensis Radio Trinity Club

Počet návštěv: 165187
Posledních 30 dnů: 2976 | Posledních 7 dnů: 794 | Poslední den: 82

© 2018 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne