HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Mladší žáci vs HC Litvínov

Datum a čas konání: 20.1.2018 12:00
Místo: Cheb

Mladší žáci

Kategorie Mladší žáci hraje soutěž - LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "D" 2006-2007     

                                                               KARLOVARSKÝ POHÁR MŽ 2017/18      

Počet účastníků:
126 družstev v kategorii starších žáků
159 družstev v kategorii mladších žáků
Počet utkání:
14-38
Hrací dny:
sobota / neděle a v určených dnech školního volna

Systém soutěže
Skupiny 10-11 , 18-19
1. část: 37 družstev kategorie starších žáků a 41 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 4 skupin; 9 družstev v kategorii starších žáků/9 družstev v kategorii mladších žáků (při upřesnění počtu družstev dále také jako „9/9“) ve skupině 10 - „Královéhradecká“, 8/9 ve skupině 11 - „Liberecká“, 10/10 ve skupině 18 - „Olomoucká“ a 10/13 ve skupině 19 - „Moravskoslezská“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (14-24 utkání)
2. část a) nadstavbová:
- skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině 10 - „Královéhradecká“ a ve skupině 11 - „Liberecká“ na základě součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. Do skupiny „A“ nemůže postoupit takový klub mající v této soutěži zařazeno pouze družstvo jedné žákovské kategorie.
- skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině 18 - „Olomoucká“ a ve skupině 19 - „Moravskoslezská“ na základě součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků na 1. - 4. místě se utkají dvoukolově každý s každým (14 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. Do skupiny „B“ nemůže postoupit takový klub mající v této soutěži zařazeno pouze družstvo jedné žákovské kategorie.
2. část b) o umístění:
- systém soutěže pro družstva, která se po 1. části soutěže umístila na 5. a nižším místě, bude řídícím orgánem soutěže upřesněn s tím, že řídící orgán soutěže může rozhodnout o sloučení družstev ze skupin 10 - „Královéhradecká“ a 11 - „Liberecká“, resp. 18 - „Olomoucká“ a ve skupině 19 - „Moravskoslezská“, případně ponechat odehrání této části soutěže v rámci jednotlivých skupin.
Systém skupin 6-7, 8-9 a 16-17
1. část: 49 družstev kategorie starších žáků a 50 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 3 skupin; 16/16 ve skupině „Karlovarská&Ústecká“ (složená z 8/8 ve skupině 6 - „Karlovarská“ a 8/8 ve skupině 7 - „Ústecká“) 16/18 ve skupině „Plzeňská&Jihočeská“ (složená z 8/8 ve skupině 8 - „Plzeňská“, 9/10 ve skupině 9 - „Jihočeská“) a 17/16 ve skupině „Zlínská&Jihomoravská“ (složená z 8/9 ve skupině 16 - „Zlínská“ a 9/7 ve skupině 17 - „Jihomoravská“); družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (30-34 utkání)
Systém skupin 12-13
1. část: 23 družstev kategorie starších žáků a 24 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 2 skupin; 12/12 ve skupině Středočeská I“, 11/12 ve skupině „Středočeská II“; družstva se ve skupinách utkají tříkolově každý s každým (30-33 utkání).
Systém skupin 14-15
1. část: 17 družstev kategorie starších žáků a 16 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 2 skupin; 8/7 ve skupině „Vysočina“, 9/9 ve skupině „Pardubická“; družstva se ve skupinách utkají čytřkolově každý s každým (24-32 utkání).
Systém skupin 20-21 a 22-23
1. část: 28 družstev kategorie mladších žáků rozděleno územně do 4 skupin; 4 družstva ve skupině „Ústecká II“, 10 družstev ve skupině „Vysočina II“), 8 družstev ve skupině „Jihočeská II“ a 6 družstev ve skupině „Pardubická II“); družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (12-36 utkání).
Všechna utkání soutěže se hrají dvoubodovým systémem dle čl. 402 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Technické normy
1. V soutěži kategorie starších žáků „B“ startují hráči ročníku narození 2004 a 2005. V soutěži kategorie mladších žáků „D“ startují hráči ročníku narození 2006 a 2007.
2. V utkání kategorie starších žáků „B“ mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 hráči ročníku narození 2006 dle čl. 219 SDŘ. V utkání kategorie mladších žáků „D“ mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 hráči ročníku narození 2008 dle čl. 219 SDŘ.
3. V utkání kategorie starších žáků „B“ mohou v souladu s čl. 217 SDŘ za družstvo nastoupit dívky ročníku narození 2002 a 2003, a to bez omezení jejich počtu. V utkání kategorie mladších žáků „D“ mohou v souladu s čl. 217 SDŘ za družstvo nastoupit dívky ročníku narození 2004 a 2005, a to bez omezení jejich počtu.
4. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
5. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.
6. Utkání kategorie mladších žáků „D“ se při hře „do těla“ řídí jednotlivými ustanoveními vnitřní směrnice ČSLH č. 55 ze dne 9. 8. 2012.
7. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z Pravidla č. 44 bod iv.).
8. Utkají-li se družstva mající v soutěži LSŽ „B“ a LMŽ „D“ zařazena družstva obou věkových kategorií, jsou utkání organizována jako tzv. dvojutkání, kdy první utkání hraje kategorie mladších žáků, po nich kategorie starších žáků. V takovém případě se hrací plocha upravuje vždy po odehrání dvou třetin. Utkají-li se družstva, z nichž alespoň jedno má v soutěži LSŽ „B“ a LMŽ „D“ zařazeno právě jedno družstvo věkové kategorie, upravuje se ledová plocha vždy po 2. třetině utkání. (výjimka z pravidla č. 44 bod iv.)
9. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“ (viz čl. 224 písm. a/ SDŘ).
10. Hráč klubu, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“, smí v rámci uvedených soutěží nastoupit o víkendu pouze za družstvo LSŽ „A“, nebo za družstvo LSŽ „B“, resp. za družstvo LMŽ „C“, nebo za družstvo LMŽ „D“. Porušení znamená neoprávněný start se všemi z toho plynoucími důsledky.
11. Pokud jakékoliv družstvo klubu, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží LSŽ „A“ a LSŽ „B“, resp. LMŽ „C“ a LMŽ „D“, odstoupí ze soutěže, nebo bude ze soutěže vyloučeno, může klub pokračovat pouze v soutěži LSŽ „B“, resp. LMŽ „D“.
12. Utkání kategorie LSŽ „B“ a utkání kategorie LMŽ „D“ jsou řízena systémem dvou rozhodčích.

 

Tréninkové jednotky:

PONDĚLÍ  6:15 – 7:15

ÚTERÝ 14:45 – 15:45

ÚTERÝ 15:45 - 16:30 /malá plocha/

ČTVRTEK 14:45 – 15:45

PÁTEK 14:45 – 15:45

 

Šéftrenér: Jindřich Setikovský, tel.: 602 891 084, e-mail: j.setikovsky@seznam.cz
Asistent trenéra: Krutina Josef, tel.: 603 539 439, e-mail: j.krutina@seznam.cz

Vedoucí mužstva: Petr Miloš, tel.: -, e-mail:

 

SEZNAM HRÁČŮ:

Pravá křídla

Ondřej Kocev
Ondřej Kocev

číslo dresu: 6

Z G A TM
6 0 0 0
Jan Valuš
Jan Valuš

číslo dresu: 10

Z G A TM
21 10 4 4
Tereza Pavelková
Tereza Pavelková

číslo dresu: 19

Z G A TM
10 1 5 2
Šimon Kožík
Šimon Kožík

číslo dresu: 20

Z G A TM
21 38 20 34

Brankáři

Tomáš Turek
Tomáš Turek

číslo dresu: 1

Z G A TM
20 0 0 0
David Švagr
David Švagr

číslo dresu: 1

Z SO A TM
16 3 0 0
Sára Mádlová
Sára Mádlová

číslo dresu: 2

Z SO A TM
1 0 0 0
Jan Louda
Jan Louda

číslo dresu: 2

Z G A TM
0 0 0 0

Obránci

Norbert Markgraf
Norbert Markgraf

číslo dresu: 4

Z G A TM
20 13 11 52
Daniel Petr
Daniel Petr

číslo dresu: 7

Z G A TM
19 1 1 6
Vítek Koloc
Vítek Koloc

číslo dresu: 11

Z G A TM
19 0 1 8
Matyáš Petr
Matyáš Petr

číslo dresu: 13

Z G A TM
20 1 0 8
Lukáš Černík
Lukáš Černík

číslo dresu: 15

Z G A TM
19 2 2 2
Matouš Mašek
Matouš Mašek

číslo dresu: 16

Z G A TM
20 16 16 28

Centři

Martin Kolář
Martin Kolář

číslo dresu: 12

Z G A TM
19 3 4 16
Damián Velek
Damián Velek

číslo dresu: 14

Z G A TM
18 12 10 8
Jakub Lipták
Jakub Lipták

číslo dresu: 17

Z G A TM
21 5 4 10

Levá křídla

Filip Žalud
Filip Žalud

číslo dresu: 3

Z G A TM
15 13 7 6
David Fikejz
David Fikejz

číslo dresu: 3

Z G A TM
17 4 3 10
Jakub Tegel
Jakub Tegel

číslo dresu: 5

Z G A TM
9 0 1 6
Daniel Postl
Daniel Postl

číslo dresu: 18

Z G A TM
20 3 5 12

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. HC Tachov 21 276:73 39
2. HC Energie Karlovy Vary 20 160:81 36
3. Mostečtí Lvi 21 180:72 34
4. HC Slovan Louny 20 237:70 32
5. HC Mariánské Lázně 21 191:120 27
6. HC Slovan Ústí n/L 20 121:104 22
7. HC Piráti Chomutov 21 133:130 22
8. SK Kadaň 21 132:104 21
9. HC Litvínov 21 119:125 21
10. HC Draci Bílina 20 169:193 20
11. HC Baník Sokolov 20 86:104 16
12. Mladší žáci 21 129:167 14
13. HC Stadion Litoměřice 21 70:143 10
14. HC Klášterec 21 81:186 9
15. HC Čerti Ostrov 21 63:205 5
16. HC Děčín 20 54:324 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Mladší žáci
HC Tachov
3:9
Podrobnosti

Střelci týmu

38 gólů

Šimon Kožík

16 gólů

Matouš Mašek

13 gólů

Norbert Markgraf

13 gólů

Filip Žalud

12 gólů

Damián Velek

Hráč měsíce

1.

Jakub Lipták 13 hlasů

2.

Sára Mádlová 10 hlasů

3.

Norbert Markgraf 9 hlasů

4.

David Fikejz 8 hlasů

5.

Šimon Kožík 8 hlasů

Nejbližší narozeniny

24.01.2018 Šimon Kožík (11)
24.01.2018 Jaroslav Bílek (9)
25.01.2018 Maxmilian Hykel (6)
29.01.2018 Martina Mádlová (8)
30.01.2018 Tomáš Tomek (22)

Najdete nás na facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek TOR Cheb Egrensis Radio Trinity Club

Počet návštěv: 165187
Posledních 30 dnů: 2976 | Posledních 7 dnů: 794 | Poslední den: 82

© 2018 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne