Muži A vs Farmáři Trstěnice

Datum a čas konání: 25.11.2017 16:30

Nábor hokejistů

Ani Vláďa Růžička, Jarda Jágr ani Tomáš Vokoun nebo Roman Červenka se nenarodili se zlatou medailí na krku. Ale jednoho dne přišli se svými rodiči na zimní stadion a chtěli se naučit bruslit a hrát hokej. Hru, kterou se může pyšnit celý český národ. Nikomu neslibujeme olympijskou medaili, ale nabídneme kolektiv kamarádů, výborné trenéry a sportovní vyžití úplně pro všechny a kdo ví ………………

…………….……možná i tu pravou zlatou placku.

Právě proto zveme všechny holky a kluky mezi nás! Rádi přivítáme děti ve věku 5ti a 6ti let, ale i čtyřletá děcka se u nás učí základům bruslení. Nemusíte umět bruslit ani hrát hokej, to všechno Vás naučíme my! Všichni hokejisté jsou rozděleni do věkových kategorií, kde se pod vedením kvalifikovaných trenérů mající zkušenosti z nejvyšších soutěží v Čechách i zahraničí učí základům bruslení a samozřejmě nejrychlejší kolektivní hře na světě – lednímu hokeji. Všechny kategorie potom zastřešuje profesionální trenér mládeže. Kromě hokeje naučíme děti soužití v kolektivu, základům fair play, vedeme je k všestrannému rozvoji, ale také dbáme, aby nezapomínali na své školní a ostatní povinnosti. Působíme v moderní hale s novým zázemím, kde jsou zajištěny všechny podmínky pro mladé hokejisty.

Náš tým odborníků Vám rád pomůže a zodpoví všechny otázky, ale také Vám ukážeme, že lední hokej není jen pro vyvolené a bohaté, jak se o něm traduje. Pro začátek není nutná kompletní hokejová výstroj a už vůbec ne nová. Jestliže Vaše dítě začíná v nejmenší kategorii, pro začátek plně postačí, když přijdete s helmou (pokud nemáte hokejovou, stačí lyžařská) a rukavicemi (stačí obyčejné zimní) a chrániči loktů a kolen (stačí chrániče na in-line). V krajních případech je možnost zapůjčení těchto věcí na zkoušku přímo na zimním stadionu. Zájemcům o post brankáře samozřejmě zapůjčíme gólmanskou výstroj na celou sezónu.

Přijďte kdykoliv v průběhu sezóny na zimní stadion a v těchto hodinách (viz níže) si můžete hned zdarma vyzkoušet, jak to bude Vaše dítě bavit. Klub a sponzoři se podílejí významnou měrou o pokrytí nákladů spojených s provozováním tohoto sportu. HC STADION CHEB vychází vstříc začínajícím hráčům a proto poskytuje 50 % slevu pro nejmladší hokejisty, kteří hradí členský příspěvek po slevě pouze 1.850,- Kč na celou sezónu (srpen - duben), tj. cca 20,- Kč na jednu tréninkovou jednotku. Pro opravdové zájemce zapůjčíme na celou sezónu hokejovou výstroj a výzbroj zcela zdarma.

Kontaktní osobou je Josef KRUTINA – tel.: 603 539 439

Tréninky pro přípravku:

PONDĚLÍ     15:30 - 16:30

STŘEDA     15:30 - 16:30

PÁTEK        15:30 - 16:30

4. Farmáři Trstěnice 3 10:21 3

HC Čerti Ostrov

Jan Stoklásek

Jiří Bečvář

Ladislav Boušek

Libor Řepík

Petr Ticháček