11 : 7

(1:2,5:2,5:3)

Muži A

Muži A

Přes zlepšený herní výkon chebáci nedokázali v Krumlově bodovat. Navrátilec do sestavy Jiří Bečvář byl oživením chebské ofenzívy. Úvod zápasu se nesl v duchu aktivního napadání soupeře a to domácí zaskočilo. Územní převahu zužitkoval již ve třetí minutě zápasu tvrdou střelou od modré čáry Jan Strýček. Naše aktivní hra pokračovala a domácí nedokázali přecházet do útočného pásma, jako v prvním vzájemném zápase. Přesto jedinou chybu obrany domácí potrestali. Když mezi obránce dostal přihrávku v plné rychlosti domácí Šulčík, nedal Martinu Šetkovi šanci. Bylo vyrovnáno 1:1. Jenže v poslední minutě první třetiny dostal podobnou šanci Ladislav Boušek a tváři tvář gólmanovi naznačil střelu a bekhendovou kličkou dával do prázdné branky. První třetina nám dala nadějný výsledek 1:2 a v kabině bylo hned veseleji. V úvodu druhé části se však prosadili domácí útočníci a to hned čtyřikrát. Otočení skóre z 1:2 na 5:2 bylo studenou sprchou pro naše borce, ovšem flintu do žita rozhodně nezahodili. První snížení zajistil Šafařík, na jeho střelu pod víko domácí gólman nedokázal zareagovat. Druhé snížení po dravém úniku zajistil Václav Truhlář, když gólmana na brankovišti prostřelil rychlou kličkou pod tělem. Poté jsme měli výhodu přesilové hry pět na tři, ale tu jsme nedokázali využít a vyrovnat tak skóre. Sedm vteřin před druhou sirénou se tak trefili hosté v přesilové hře a upravili po dvou třetinách na 6:4. Do třetí třetiny zkusil trenér Lukáš Lomický stáhnout hru na dvě pětky. Hosté však třemi rychlými góly rozhodli již v úvodu třetí části a zklamaného gólmana Šetku střídal Pokuta. Hra se uklidnila, ale gólové hody pokračovaly. Po skvělé přihrávce Hály se prosadil Petr Senaj střelou pod víko. Soupeř odpověděl individuální akcí Svěchoty. Po skvělé souhře Řepíka a Bouška snížil druhý jmenovaný na 10:6. Soupeř opět odskočil povedenou kombinací. Poslední slovo na krumlovském ledě však měli chebáci. Střelou do prázdné branky snížil na konečných 11:7 Václav Truhlář, po nabídce Ladislava Bouška. Pohledné utkání ocenili i přihlížející diváci, kteří se mohli radovat z gólově bohatého vítězství. Herní dojem chebáků nabízí slibnou podívanou v posledním vystoupení na domácím ledě proti Letcům z Letňan, které se bude hrát v sobotu 1. 4. 2017 od 16:30 hodin.