Muži A

4 : 7

(2:6,1:0,1:1)

HC Letci Letňany

Chebáci hráli o čest Letci o postup. Poslední kvalifikační zápas o 2. ligu ČR ve skupině B se hrál na domácím ledě. Zlepšený výkon směřoval především k divákům, kteří přišli podpořit i v tento prosluněný den. I přes absenci dvou opor týmu Řepíka a Novotného patřil úvod zápasu domácím, kteří si vytvořili územní převahu a již po 125 vteřinách se mohli radovat. V přesilové hře střelou do prázdné branky otevřel skóre Petr Senaj, po krásné kombinaci s Bouškem a Truhlářem V. Hosté se složitě probíjeli do vyložených šancí. Jenže ne nadarmo se Letci ucházejí o první místo v tabulce a jejich zkušenost se projevila na plné čáře mezi osmou a čtrnáctou minutou. V tomto rozmezí otočili skóre pěti brankami. Chebáci sice snížili, když situaci dva na jednoho vyřešil Ladislav Boušek nekompromisní střelou nad lapačku hostujícího gólman Paříka. Hosté ovšem ještě v první třetině vsítili jeden gól a do šaten se odcházelo za stavu 2:6. Druhá třetina přinesla opět bojovný výkon domácích a zaslouženou trefu přidal svým druhým gólem Boušek. To byl jediný gól, který diváci mohli vidět a rozdíl tří branek nebyl již tak hrozivý. Ve třetí třetině v pohodě hrající Boušek zkompletoval hattrick a opět bylo o co hrát. Jenže poslední slovo měli hosté, kteří upravili na konečných 4:7. Děkujeme fanouškům za podporu a hokeji zdar!!!