Zdravotní způsobilost hráčů

Jako každoročně je klub povinen na základě Vnitřní směrnice ČSLH č. 98 kontrolovat doklady o zdravotní způsobilosti hráčů účastnících se tréninkového procesu či utkání klubu. tzn., že hráči jsou povinni doložit lékařské prohlídky. Zdravotní prohlídky je nutné doručit do kanceláře klubu před začátkem soutěží.

Pro kategorie 2. tříd a přípravka, 3. tříd, 4. tříd, 5. tříd, Dorost a Muži:

CO JE TŘEBA DOLOŽIT: Klidové EKG a Potvrzení od praktického lékaře, že je hráč způsobilý hrát hokej. Dokument naleznete ZDE.

Nejdříve je nutné získat klidové EKG. Klub zprostředkoval vyšetření EKG, které bude probíhat v areálu chebské nemocnice na dětském oddělení (2. patro) každý všední den od 13:00 - 16:00 hodin. (Sjednaný polatek pro členy klubu je 140,- Kč). Se zprávou EKG navštivte svého praktického lékaře a nechte si potvrdit lékařskou prohlídku (praktický lékař bude chtít vidět zprávu klidového EKG). Bez těchto dokumentů nemůže hráč podle směrnice trénovat ani hrát utkání! Klub potřebuje oba dokumenty (lékařskou prohlídku a EKG).

Pro kategorie Mladší žáci, Starší žáci:

Zátěžové EKG a vyšetření sportovním lékařem.

Vyšetření obsahuje:

• zvážení
  • měření BMI indexu
  • měření TK
  • spirometrie
  • zátěžové EKG
  • Výsledek: Kompletní zpráva pro ČSLH.

Vyšetření provádí MUDr. Ivana Kundráta, který sídlí v Realistic Aréně v Karlových Varech. Termíny vyšetření je nutné objednat na telefonním čísle: 607 027 099. Ti co se budou objednávat poprvé, musí předložit „knížku“ Záznam o dítěti (preventivní prohlídky a očkovací průkaz).

Vyšetření trvá cca 30 minut. S sebou je nutné vzít: Dokument "Lékařský posudek hráče" (ke stažení ZDE), sportovní oděv (triko + kraťasy), sportovní obuv, ručník. Klubu odevzdejte potvrzení i zprávu od MUDr. Kundráta.

MUDr. Kundrát zpracovává vyšetření pro celý Karlovarský a Ústecký kraj, proto je nutné respektovat smluvený termín.

27.08.2020 Sofian Lisicyn (12)
30.08.2020 Radek Egan (11)

Posledních 30 dnů: 4213 | Posledních 7 dnů: 1633 | Poslední den: 315