HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

MMČR U15 výběrů krajů

MMČR U15 výběrů krajů

Příští týden se uskuteční Mládežnické mistrovství České republiky krajských výběrů kategorie do 15 let v Karlovarském kraji. Turnaj se bude konat od 23. do 26. ledna v Karlových Varech a v Chebu. 

Krajské mistrovství probíhá každoročně – v sudých letech pod hlavičkou Olympiády dětí a mládeže, v lichých jako samostatný turnaj.

Turnaj je určený hokejistům ročníku 2004, kteří v létě nastoupí do reprezentace U16. Základní skupinu A a závěrečné boje o medaile hostí Karlovy Vary, skupinu B pak Cheb. HC STADION CHEB bude mít své zastoupení v nominaci Karlovarského hokeje BRUSTMANN LUKÁŠ, ŠMEJKAL JAKUB, KUBÍK DANIEL i hostující chebští hráči v Energii HYKEL ONDŘEJ, BUBANEC MATĚJ, VARVAŘOVSKÝ DAVID.

Formát turnaje je jasný: 14 účastníků je rozdělených na dvě poloviny, v prvních třech dnech turnaje se ve skupinách utkají systémem každý s každým. Vítězové skupin si to přímo rozdají o zlato, druhé týmy o bronz.

Rozdělení do skupin

Skupina A (KV Aréna):
Moravskoslezský kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Středočeský kraj
Jihomoravský kraj
Liberecký kraj
Karlovarský kraj

Skupina B (Zimní stadion Cheb):
Hlavní město Praha
Královéhradecký kraj
Ústecký kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj

Rozpis MMČR krajů U15

Středa 23. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj
10:45 Kraj Vysočina – Liberecký kraj
12:30 Zlínský kraj – Jihomoravský kraj
14:15 Středočeský kraj – Karlovarský kraj
16:00 Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina
17:45 Liberecký kraj – Zlínský kraj
19:30 Jihomoravský kraj – Středočeský kraj

Skupina B (Cheb):
09:00 Hlavní město Praha – Pardubický kraj
10:45 Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj
12:30 Ústecký kraj – Jihočeský kraj
14:15 Plzeňský kraj – Pardubický kraj
16:00 Hlavní město Praha – Královéhradecký kraj
17:45 Olomoucký kraj – Ústecký kraj
19:30 Jihočeský kraj – Plzeňský kraj

Čtvrtek 24. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Kraj Vysočina – Karlovarský kraj
10:45 Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj
12:30 Středočeský kraj – Liberecký kraj
14:15 Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj
16:00 Kraj Vysočina – Zlínský kraj
17:45 Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj
19:30 Liberecký kraj – Jihomoravský kraj

Skupina B (Cheb):
09:00 Královéhradecký kraj – Pardubický kraj
10:45 Ústecký kraj – Hlavní město Praha
12:30 Plzeňský kraj – Olomoucký kraj
14:15 Pardubický kraj – Jihočeský kraj
16:00 Královéhradecký kraj – Ústecký kraj
17:45 Hlavní město Praha – Plzeňský kraj
19:30 Olomoucký kraj – Jihočeský kraj

Pátek 25. ledna

Skupina A (Karlovy Vary):
09:00 Liberecký kraj – Moravskoslezký kraj
10:45 Zlínský kraj – Karlovarský kraj
12:30 Středočeský kraj – Kraj Vysočina
14:15 Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj
16:00 Karlovarský kraj – Liberecký kraj
17:45 Zlínský kraj – Středočeský kraj
19:30 Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina

Skupina B (Cheb):
09:00 Olomoucký kraj – Hlavní město Praha
10:45 Ústecký kraj – Pardubický kraj
12:30 Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj
14:15 Hlavní město Praha – Jihočeský kraj
16:00 Pardubický kraj – Olomoucký kraj
17:45 Ústecký kraj – Plzeňský kraj
19:30 Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj

Sobota 26. ledna (Karlovy Vary)

09:00 zápas o 3. místo (A2 – B2)
11:00 finále (A1–B1)
13:00 slavnostní ceremoniál – předávání cen

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Muži A 16 110:43 42
2. HC Rebel město Nejdek 16 88:42 39
3. HC Klatovy 16 117:68 37
4. HC Domažlice 16 145:87 35
5. HK Rokycany 16 112:61 34
6. TJ Apollo Kaznějov 16 91:93 23
7. HC Baník Sokolov "B" 16 47:55 23
8. KHL Meteor Třemošná 16 69:71 18
9. HC Čerti Ostrov 16 91:140 16
10. HC Mariánské Lázně 16 62:107 10
11. HC Tachov 16 76:138 10
12. Farmáři Trstěnice 16 51:154 1

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Muži A
HK Rokycany
8:2
Podrobnosti

Střelci týmu

25 gólů

Petr Račanský

23 gólů

Marek Šafařík

19 gólů

Jiří Bečvář

11 gólů

Karel Novotný

9 gólů

Pavel Hlavatý

Hráč měsíce

1.

Petr Račanský 71 hlasů

2.

Šimon Krutina 19 hlasů

3.

Richard Kala 19 hlasů

4.

Daniel Stejskal 17 hlasů

5.

Michal Maydl 14 hlasů

Nejbližší narozeniny

17.07.2019 Tomáš Vican (15)
18.07.2019 Šimon Krutina (17)
25.07.2019 Tadeáš Křepelka (11)
29.07.2019 Daniel Šoupa (9)
29.07.2019 David Šoupa (9)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb

Počet návštěv: 215135
Posledních 30 dnů: 1886 | Posledních 7 dnů: 318 | Poslední den: 40

© 2019 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne