Muži A vs HC Tachov/M.L.

Datum a čas konání: 21.9.2019 17:00

Multisportovní turnaj

Uplynulý víkend se nesl v duchu multisportovního turnaje, kterého se zúčastnili mladší žáci HC STADION CHEB. Čtveřice týmů (HC Čerti Ostrov, HC Baník Sokolov, florbalisté Baníku Sokolov a naši borci) se utkala ve čtyřech disciplínách na sportovištích v Sokolově. Více fotografií naleznete ZDE.

Náplní turnaje byly čtyři disciplíny, dvě individuální a dvě týmové. Každý hráč samostatně musel zvládnout šplh o tyči, druhou disciplínou byl trojskok sounož. Ve šplhu o tyči se nejlépe vedlo z HC Stadionu Cheb Tomáši Turkovi. V druhé samostatné disciplíně nejdále doskočila trojice našich hráčů Daniel Postl, Tadeáš Křepelka a Vojta Vrba.

V těchto disciplínách mohli kluci porovnat své síly a dovednosti s ostatními kluky z jiných klubů.

Následně pokračoval multisportovní turnaj v týmových sportech, konkrétně házená a florbal. V házené si vedl HC STADION CHEB velice dobře. Kluci zvládli 2x zvítězit, ale neminula je i jedna těsná prohra s HC Baník Sokolov. „V házené mě kluci velmi překvapili, kterou odehráli na výbornou a po zásluze jim patřilo 2. místo“, řekl hlavní trenér Mladších žáků Pavel Hlavatý. Dále následovala poslední disciplína, kterou byl florbal. Ve florbale měli kluci méně štěstí, když si ze tří zápasů odnesli tři remízy. Pavel Hlavatý k tomu dodal: „S florbalkama se nám už tolik nedařilo, 2x jsme měli našlápnuto k vítězství, ale nakonec jsme v poslední minutě obdrželi branku. Ale velká pochvala za poslední zápas, kdy jsme srovnali skóre v poslední vteřině. I proto jsme obsadili v celkovém hodnocení konečné 2. místo“.

HC STADION CHEB reprezentovalo 12 hráčů: Marek Kubík, Filip Žalud, Daniel Postl, Josef Postl, Tomáš Turek, Antonín Turek, Karel Malantuk, Tadeáš Křepelka, Max Vogel, Sofian Lisicyn, Vojta Vrba a David Vokurka.

Takto zhodnotil vystoupení našich borců jejich trenér: „Všem hráčům bych chtěl poděkovat za skvělé výkony a týmovou práci. Myslím, že si turnaj všichni užili a že jsme si vyzkoušeli zasoutěžit i v jiných disciplínách, než jenom hokej. Velké poděkování patří rodičům, že dovezli kluky do Sokolova a hlavně vytvořili parádní atmosféru v hledišti, že jsme se mohli cítit jako doma“.

11. HC Tachov/M.L. 0 0:0 0

HK Rokycany

Jiří Strecker 23 hlasů

Petr Ticháček 21 hlasů