HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

HC Klatovy vs Muži A

Datum a čas konání: 28.9.2019 17:00
Místo: Klatovy

Hokej v CHEBU

Hokej v CHEBU

Přesně před týdnem v pátek zajíždělo naše Áčko do Klášterce k prvnímu přípravnému zápasu této sezony a muselo se vypořádat z šesti omluvenkami od hráčů základního kádru. Zbytek statečných se ani ne s třemi kompletními řadami a záskokem juniorů ale vypořádal se situací bravurně a ještě v polovině poslední třetiny zněl stav nerozhodně 3:3. Bohužel se v této rozhodující fázi ozval stálý neduh některých aktérů našeho teamu a svou nedisciplinovanou hrou a zbytečnými vyloučeními oslabili de facto na zbytek utkání své spoluhráče, na 4 minuty dokonce i do oslabení tři proti pěti, což už samozřejmě nešlo „přežít“. Soupeř této nabídky rád využil a doprovodil náš tým prohrou 3:6 do autobusu. Velkou útěchou byl bravurní výkon brankáře Jana Mráze, který po celé utkání doslova čaroval a držel celé utkání naše šance na dohled.

 

V neděli se na chebském zimáku vařil led, nejdříve se dopoledne na domácím ledě střetli muži našeho a týmu k dalšímu přípravnému utkání s Aligátory z Hoechstadtu (německá oberliga – 3. nejvyšší soutěž SRN) a prověřili už po druhé naše borce před začátkem sezony. Polovinu zápasu vyrovnané utkání pak rozhodl faktor o hodně širšího kádru soupeře a několik rozdílových borců, kteří naopak od našich opor vzali roli na sebe a rozhodli pěti trefami utkání ve svůj prospěch zejména v přesilovkách. V naší brance nastoupil chebský odchovanec teprve šestnáctiletý Martin Halada a zhostil se své pozice na výbornou. Celé utkání podával solidní výkon, nicméně pěti brankám soupeře zabránit nedokázal. Jediný gól domácích tak zaznamenal další náš odchovanec Jiří Strecker po parádní akci a přípravě Jana Strýčka.

 

Odpoledne pak do Chebu zavítal novopečený prvoligový soused Baník Sokolov a utkal se s Tygry z Bayreuthu, aktér německé DEL2 (druhá nejvyšší soutěž SRN. Zhruba 430 diváků shlédlo zajímavé a kvalitní hokejové utkání, které skončilo po základní hrací době i po následném prodloužení

smírným výsledkem 4:4. Po nájezdech byl pak šťastnější soupeř a odvezl si tak z Chebu vítězství. Velmi pěknou kulisu jak při dopoledním i odpoledním utkání udělali v obou případech fanoušci hostů ze sousedního Německa, kteří ve velmi početných skupinách dorazili do Chebu a podpořili své týmy oděni do klubových barev svými chorály. Velmi přátelský byl i jejich zájem o upomínkové předměty i našeho klubu, plakáty ze zápasu, dresy, puky atd.

 

Při utkání jsme i vyzpovídali některé chebské diváky, jak se jim utkání a atmosféra vyšší hokejové ligy líbí a zdali by uvítali něco podobného i ve svém městě. Odpovědi zněli naprosto jednoznačně: ANO!

Video připravujeme.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. HC Rokycany 1 12:6 3
2. HC Baník Sokolov "B" 1 6:3 3
3. HC Rebel město Nejdek 1 4:2 3
4. Muži A 1 5:4 3
5. HC Klatovy 0 0:0 0
6. HC Domažlice 0 0:0 0
7. HC Mariánské Lázně 0 0:0 0
8. HC Tachov/M.L. 1 4:5 0
9. TJ Apollo Kaznějov 1 2:4 0
10. HC Meteor Třemošná 1 3:6 0
11. HC Čerti Ostrov 1 6:12 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Muži A
HC Tachov/M.L.
5:4
Podrobnosti

Střelci týmu

1 gól

Michal Maydl

1 gól

Petr Račanský

1 gól

Pavel Hlavatý

1 gól

Jakub Krejsa

Hráč měsíce

1.

Petr Račanský 287 hlasů

2.

Šimon Krutina 35 hlasů

3.

Jiří Strecker 26 hlasů

4.

Michal Maydl 20 hlasů

5.

Arnošt Moucha 17 hlasů

Nejbližší narozeniny

05.10.2019 Jan Špinetti (44)
10.10.2019 Martin Halada (16)
15.10.2019 Petr Senaj (33)
16.10.2019 Petr Hála (54)
18.10.2019 Erik Zýka (18)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb

Počet návštěv: 222178
Posledních 30 dnů: 3881 | Posledních 7 dnů: 1035 | Poslední den: 138

© 2019 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne