Česky Deutche

HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

HC STADION CHEB
HC Kobra Praha

So 10.10.2020 17:00

Muži A2
HC Kobra Praha1

Muži A

So 3.10.2020 17:00

BK Havlíčkův Brod3
Muži A6

TJ HC Řisuty

St 30.9.2020 18:00

Muži A3
TJ HC Řisuty1

HC Tábor

So 26.9.2020 17:00

Muži A2
HC Tábor7

Muži A

St 23.9.2020 18:00

HC Klatovy3
Muži A1

HC Příbram

So 19.9.2020 17:00

Muži A2
HC Příbram8

Soustředění MŽ/SŽ na Perninku

Soustředění MŽ/SŽ na Perninku

Předposlední červnový víkend mladších a starších žáků na soustředění do Perninku očima šéftrenéra mládeže Pavla Hlavatého.

Zázemí jsme nalezli v prostorné chatě Archa, která je jen pár metrů pod nádražím, protože prodlouženého víkendu se zúčastnilo 34 kluků a holek a 5 členů realizačního týmu. Už týden dopředu jsme se modlili, aby nám vyšlo počasí. Tedy hlavně to, aby nepršelo. A hádejte, jestli pršelo? Po srazu, který byl v 16 hodin, na chatě to vypadalo slibně. Následovala krátká instruktáž s pokyny a hned jsme se šli rozdělit na pokoje, ubytovat se a připravit se na první hru. Před první hrou ještě bylo důležité rozdělit týmy. 7 pětičlenných (čtyřčlenných) týmů určilo částečně „kamarádství“ a částečně los. V těchto týmech se zarputile bojovalo celé tři dny v různých disciplínách.

Jako první na řadu přišel fotbalový turnaj. Jen krátce poté, co jsme dorazili na fotbalové hřiště, začalo samozřejmě pršet. Za pár minut přeháňka přešla, tak jsme rychle postavili 3 hřiště a hned rozehráli turnaj. Bohužel počasí nepřálo a po chvíli začalo znovu pršet. Nicméně po poradě realizačního týmu a popudu dětí bylo rozhodnuto, že fotbalový turnaj dohrajeme. Nakonec tato soutěž byla přejmenována na vodní fotbal.

Po turnaji jsme se hned připravovali na další hru, protože cestou tam i zpět jsme procházeli trasu na večerní hru. V rámci toho si kluci a holky vyběhli nejednou sjezdovku místního skiareálu pod krásným železničním viaduktem. Po návratu do chalupy následovala večeře a osobní volno. Mezitím trenéři již byli na trase, kde připravovali úkoly na večerní hru.

Večerní hra měla start okolo deváté hodiny. Úkolem všech „hlídek“ bylo co nejrychleji proběhnout značenou trasu a zodpovědět správně co nejvíce otázek, či splnit dané úkoly, které se nacházely na trase. V tomto závodě zase velkou roli sehrálo počasí. Po startu čtvrté hlídky nám začalo opět pršet. Déšť postupně sílil a rozmočil zapisujícím týmům záznamové archy. A tak po návratu všech hlídek, přišla na řadu lehká změna. Po vysprchování a usušení se týmy sešly v klubovně. Na nové papíry odpovídali na několik vybraných otázek, takže tady se ukázalo, kdo měl lepší paměť. Tímto se už nachýlil čas prvního večera a tím pádem přišlo na řadu vyčištění zubů a večerka.

V sobotu ráno byl plánovaný budíček na 7:30, protože v 8:30 bylo nutné vyrazit na celodenní túru. Bohužel večerní déšť ještě neustal, takže si děti užily spánku až skoro do půl deváté. Následovala ranní hygiena a snídaně. Trenéři stále sledovali meteoradary a tím, že jsme měli naplánovaný a již domluvený oběd v Nových Hamrech, potřebovali jsme se na výlet vydat. Protože co dělat celý den na chalupě? Původní celodenní výlet měl mít asi 28km, nakonec jsme měli túru o 10 km kratší. S výhledem na počasí jsme se rozhodli, že se z Perninku vydáme v 9:50 vlakem do Tisové. V Tisové jsme vystoupili a dál pokračovali asi 4 km do Nových Hamrů po svých. Koukli jsme se na Seifertovu ferratu a ve stejnojmenného hotelu, jsme poobědvali. Jakmile jsme vešli do hotelu, začalo lít jako z konve. K obědu jsme měli hovězí vývar a dál kuřecí plátek s rýží a omáčkou. Posléze při čekání, než déšť odejde, jsme klukům a holkám koupili nanuky. Také proběhla soutěž v „semaforu“, kde každý tým mohl získat extra body do celovíkendové hry. Jakmile déšť odešel, vydali jsme se na túru. Cesta šla okolo Tisovského vrchu, kde prvním cílem byla rozhledna Pajndl, ze které byl krásný výhled. Dále jsme pokračovali kolem Bílé skály na Dračí skálu, a to už jsme se pomalu blížili zpět na chatu, kam jsme dorazili okolo půl šesté. Během túry každý tým trénoval vylosovanou písničku do večerní soutěže – Pernink hledá singinghockeystar. Po příchodu na chalupu a zhruba 18 km v nohách, bylo zhruba hodinové volno. O půl sedmé jsme rozdělali oheň na opékání buřtů, topinek či rohlíků. Po večeři přišla na řadu již zmíněná pěvecká soutěž týmů. V této soutěži kluci i holky předvedli povedené i méně povedené výkony, které následně pětičlenná porota složená z realizačního týmu ohodnotila. Před poslední večerní soutěží přišla na řadu krátká vsuvka v podobě ocenění mladších žáků z loňské sezóny. Tým ročníku 2007 a mladších obdržel medaile a pohár za celkové třetí místo v lize mladších žáků „D“ skupiny 6. Během krátkých pauz se každý z účastníků bavil po svém. Někteří nosili dřevo z lesa, další hráli fotbal či pingpong nebo hru, kterou obohatily program naše duo slečen – Terka se Sárou. Následně se přiložilo na oheň a začala poslední týmová hra dnešního dne. Týmy čekal večerní vědomostní kvíz, který skrýval 7 okruhů otázek. Okruhy byly různého rázu – česká nej, Harry Potter, hokej, večerníčky, dějepis, sport a hlavní města Evropy. Po kvízu si šli všichni vyčistit zuby a uložit se ke spánku.

V neděli jsme se chystali domů a hádejte co? Po probuzení konečně vysvitlo slunce a tak jsme původní čas ukončení soustředění posunuli až na 16tou hodinu. V osm hodin byl budíček, po kterém následovala ranní rozcvička v lese. Po návratu na chatu na nás čekala snídaně. Dopoledne byli na programu 2 týmové soutěže a 2 individuální. První soutěží mezi družstvy bylo přetahování lanem. Během této disciplíny se všechny týmy zúčastnily i individuálních disciplín – trojskoku sounož a šestiskoku. Ještě před obědem přišly na řadu štafetové závody mezi skupinami. Celkem na kluky a holky čekalo 15 „minizávodů“, které jednoznačně ovládl tým Chicago Blackhawks. To už jsme měli zhruba půl jedné, a jelikož nám zbylo spoustu jídla a buřtů, šli jsme znovu opékat. Po krátkém poledním „neklidu“ čekala na družstva poslední hra, která se také započítávala do celovíkendové soutěže. V lese byl mezi stromy natažen 250 metrový provázek. Týmy byly spojeny rukama a kroužkem připevněny na provázek. Úkolem bylo proběhnout celou trasu v co nejrychlejším čase. Druhé kolo probíhalo druhým směrem.

Po této provázkové dráze přišlo na řadu balení a uklízení chaty. O půl čtvrté jsme se naposledy sešli u ohně, kde proběhlo vyhlášení výsledků všech soutěží a také udělení speciálních individuálních cen. Po vyhlášení a ocenění vítězů se všichni v poklidu rozjeli do svých domovů.

Velké poděkování patří rodičům, jak za velké množství sponzorských darů na ocenění týmů, tak i ostatním, kteří napekli obrovské množství buchet a bábovek. Dále poděkování patří Gábině Kadounové, která se o kluky a holky skvěle starala, především co se kuchyně týče. Milošovi Petrovi, Šimonovi Krutinovi a Michalovi Polákovi, kteří pomáhali se zajištěním celého chodu soustředění.

„Myslím si, že se soustředění vydařilo. Počasí nám sice tolik nepřálo, ale všichni se s tím statečně poprali. Kluci a holky zvládli všechny výzvy, i přes ty náročnější v nepříznivém počasí. Určitě si všichni mákli a odvezli skvělé zážitky. Plánovali jsme to tak, aby zátěž a oddychové aktivity byly ve vyrovnaném poměru. Jsem rád, že se celý víkend obešel bez nějakého vážného zranění či nějakého nevhodného chování. Jsem rád, že jsme stmelili party a navážeme tím na ještě lepší sezónu, než byla ta předchozí. Velké dík za pomoc patří Gábině, Šimonovi, Milošovi a Michalovi. Dále také všem rodičům, že nám svěřili své děti na víkend a za jejich sponzorské dary či napečené buchty a bábovky“, dodal na závěr Pavel Hlavatý.

Speciální ceny:

Cena nezavřu pusu: Filip Žalud a Radek Egan

Cena zapomětlíka: Sofian Lisicyn

Cena dříče: Karel Brtník

Cena vodníka v Čechách: Štěpán Majer, Marek Kubík, Ondřej Moučka

Cena za přínos týmu: Sára Mádlová, Tereza Pavelková

Cena pro nejlepší vrchaře: Tomáš Zimmermann, Antonín Turek

Baby soustředění: Vojtěch Huttl

Máma týmu: Gábina Kadounová

Nejmladší trenér: Šimon Krutina

 

Individuální soutěž:

Trojskok sounož MŽ: 1. Jiří Kadlec, 2. Tadeáš Křepelka, Sofian Lisicyn, Ondřej Moučka, 3. Filip Žalud

Šestiskok MŽ: 1. Filip Žalud, 2. Vojtěch Vrba, 3. Ondřej Kadoun

Trojskok sounož SŽ: 1. Norbert Markgraf, 2. Štěpán Majer, 3. Damián Velek

Šestiskok SŽ: 1. Norbert Markgraf, 2. Jakub Lipták, 3. Damián Velek

Týmové soutěže:

Večerní hra: 1. Pittsburg, 2. Chicago, 3. Boston, 4. Colorado, 5. Vegas, 6. Washington, 7. Tampa Bay

Velký kvíz: 1. Vegas, 2. Washington, 3. Boston, 4. Colorado, 5. Chicago, 6. Pittsburg, 7. Tampa Bay

Pernink hledá singing hockeystar: 1. Pittsburg, 2. Vegas, 3. Colorado, 4. Washington, 5. Boston, 6. Tampa Bay, 7. Chicago

Fotbal: 1. Boston, 2. Tampa Bay, 3. Pittsburg, 4. Colorado, 5. Washington, 6. Chicago, 7. Vegas

Přetahování lanem: 1. Vegas, 2. Tampa Bay, 3. Colorado, 4. Washington, 5. Boston, 6. Chicago, 7. Pittsburg

Štafetové závody: 1. Chicago, 2. Pittsburg, 3. Washington, 4. Vegas, 5. Tampa Bay, 6. Boston, 7. Colorado

Provázková dráha: 1. Boston, 2. Pittsburg, 3. Colorado, 4. Vegas, 5. Washington, 6. Chicago, 7. Tampa Bay   

Plusové body za semafor: 3 body – Tampa Bay, Chicago, Colorado, 2 body – Vegas, Washington, 1 bod – Boston, Pittsburg

 

Celkové pořadí celovíkendové hry (součet bodů všech soutěží):

  1. Pittsburg Penguins – 42 bodů
  2. Vegas Golden Knights – 40 bodů
  3. Boston Bruins – 36 bodů
  4. Colorado Avalanche – 36 bodů
  5. Washington Capitals – 36 bodů
  6. Chicago Blackhawks – 27 bodů
  7. Tampa Bay Lightning – 25 bodů
  • * o pořadí na 3. a 4. místě rozhodl vyšší počet vítězství v jednotlivých soutěžích (Boston Bruins – 2 vítězství, Colorado Avalanche – 0 vítězství)

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. HC Klatovy 6 28:24 12
2. Muži A 6 16:23 9
3. BK Havlíčkův Brod 5 17:19 8
4. HC Tábor 3 15:9 7
5. HC Kobra Praha 4 17:11 6
6. HC Příbram 4 14:10 5
7. IHC Králové Písek 2 11:12 2
8. TJ HC Řisuty 4 8:18 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Muži A
HC Kobra Praha
2:1
Podrobnosti

Střelci týmu

6 gólů

Radek Prošek

2 góly

David Holub

2 góly

Jaroslav Vašíček

1 gól

Michael Čejka

1 gól

Daniel Černý

Hráč měsíce

1.

Šimon Krutina 128 hlasů

2.

Petr Kořán 90 hlasů

3.

Jan Strýček 41 hlasů

4.

Jakub Krejsa 17 hlasů

5.

Pavel Vápeník 15 hlasů

Nejbližší narozeniny

25.07.2021 Tadeáš Křepelka (13)
25.07.2021 Lukáš Pitoňák (6)
29.07.2021 David Šoupa (11)
29.07.2021 Jiří Duffek (11)
01.08.2021 Petr Bílek (12)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb DESI Turistik

Počet návštěv: 298037
Posledních 30 dnů: 1938 | Posledních 7 dnů: 423 | Poslední den: 29

© 2021 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne