Česky Deutche

HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Muži A vs HC DS Č.Budějovice

Datum a čas konání: 19.9.2020 17:00
Místo: Cheb

Náš tým ovládl memoriál Patrika Bohuslávka

Náš tým ovládl memoriál Patrika Bohuslávka

Ostrovský zimní stadion hostil Memoriál Patrika Bohuslávka, který tragicky zahynul před dvěma lety.

A tak náš poskládaný tým nemohl samozřejmě chybět, turnaje se totiž zúčastnila mužstva, kde Patrik hrál. Kromě Stadionu Cheb, tedy přijel také Klášterec, Baník Sokolov zastupoval jeho B - tým a nastoupili také místní Čerti. 

Kdo hájil barvy Stadionu? "Jednalo se o tým složený z kluků co se s Patrikem znali osobně, ať už jako spoluhráči nebo jako kamarádi," přiblížil Jakub Krejsa. A byl to pod vedením vedoucího Josefa Maydla velmi zajímavý celek. V brance Jan Špírek, před ním Richard Kalla, Robert Kalla, Jakub Krejsa, Honza Strýček, Michael Čejka, Petr Račanský, Vojta Šik, Jakub Truhlář, David Troška a Marek Šafařík. 

Úvodní buly vzpomínkového klání vhodila Patrikova maminka, pak už se šlo na věc. Celek Stadionu si nejprve poradil s béčkem Sokolova 6:4, druhý zápas jsme hráli bez zraněného Honzy Strýčka a s Kláštercem remizovali 3:3. V závěrečném utkání jsme potom porazili Ostrov 7:3 a mohli si převzít vítězný pohár z rukou hlavního organizátora Ladislava Trubače, Patrikova otce a brankářské legendy karlovarské Energie Lukáše Mensatora. 

Prvenství našich barev sice potěšilo, ale v tomto případě nebylo až tak důležité. "Za náš celý tým děkujeme za povedený turnaj, je hezké si připomenout Patrika takovýmto způsobem. Pokud to bude možné, jistě se zúčastníme i další ročník," vzkázal pořadatelům za Stadion Cheb Jakub Krejsa. 

Jako bonus celého vzpomínkového dne se ještě uskutečnila charitativní sbírka na dětský domov v Ostrově při které se mezi všemi mužstvy vybralo 3500,- Kč. 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Muži A 0 0:0 0
2. BK Havlíčkův Brod 0 0:0 0
3. HC DS Č.Budějovice 0 0:0 0
4. HC Klatovy 0 0:0 0
5. HC Kobra Praha 0 0:0 0
6. HC Příbram 0 0:0 0
7. HC Tábor 0 0:0 0
8. IHC Králové Písek 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Hráč měsíce

Žádní hráči v týmu.

Nejbližší narozeniny

08.08.2020 Pavel Hlavatý (27)
11.08.2020 Daniel Kubík (16)
15.08.2020 Čestmír Bruštík (31)
22.08.2020 Jakub Lipták (14)
23.08.2020 Karel Brtník (14)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb DESI Turistik

Počet návštěv: 260615
Posledních 30 dnů: 3409 | Posledních 7 dnů: 980 | Poslední den: 138

© 2020 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne