Muži A vs HC DS Č.Budějovice

Datum a čas konání: 19.9.2020 17:00
Místo: Cheb

Martin Trapl: Chtěl bych pozvat na náš stadion co nejvíce fanoušků

S hokejem začínal ve čtyřech letech v karlovarské ,,plechárně”. V Karlových Varech zůstal do juniorského věku, následně putoval do Chomutova a ještě v juniorském věku se přesunul do druholigového Sokolova, kde během tří sezon nastoupil ve 125 zápasech. Minulou sezonu strávil 22 letý, urostlý útočník v německém Schönheide.

Martine proč si kývl na nabídku Stadionu Cheb? Rozhodl jsem se přijmout nabídku z důvodu dřívější dobré spolupráce s trenérem Michalem Jägerem. Další aspekt byl, že pocházím z tohoto regionu a mám to sem i blíž.

Co od nového působiště očekáváš?
Osobně bych měl být herně vytížený, a chci pomoci týmu jak nejlépe budu umět. Od sezóny potom, že to bude dlouhá náročná cesta, máme těžké týmy ve skupině. Nicméně věřím, že to zvládneme a že nás fanoušci přijdou podpořit v co největším počtu, budeme to potřebovat.

Ještě není úplně známá soupiska týmu, stále se na ní pracuje, nicméně, co může být hlavní zbraní mužstva?
Zatím co jsem viděl na trénincích, myslím si, že tým bude velmi mladý, bruslivý a dravý. A doufám, že bude vidět touha vyhrávat.

S některými svými novými spoluhráči už jsi hrál, je to tak?
Ano, je to tak. S Davidem Hruškou jsem hrál v Sokolově. A s většinou hráčů se znám z karlovarské mládeže.

Jaký bude herní projev? Bude to ten bruslivý hokej, plný pohybu, agresivity, tak už si říkal, a na který je hokejová veřejnost zvyklá i od Michala Jägera?
Přesně jak říkáte. Bruslivý, rychlý a jednoduchý hokej. Hlavně, abychom šli do každého zápasu na 100% připraveni. Chtít vyhrávat, bez toho to nejde. A co po nás bude chtít trenér, to ještě netuším.(Smích)

Máš odehráno ve druhé lize přes stovku zápasů, čeho se naopak v soutěži vyvarovat?
Jak už jsem zmiňoval, ve skupině máme těžké soupeře, takže každý zápas bude dobrý kvalitní hokej. Určitě se budeme muset vyvarovat toho, abychom zbytečně faulovali. Přesilové hry budou většinou rozhodovat zápasy, jak už to bývá.

Nějaký vzkaz na závěr?
Určitě bych chtěl doplnit, že se těším na novou sezónu v barvách Chebu a tímto bych také chtěl pozvat co nejvíce fanoušků na náš stadion. Bylo by hezké, kdyby se scházeli v co největším počtu, pomohli nám k výhrám a dotáhnout to co nejdál.

Galerie k aktualitě

08.08.2020 Pavel Hlavatý (27)
11.08.2020 Daniel Kubík (16)

Posledních 30 dnů: 3409 | Posledních 7 dnů: 980 | Poslední den: 138