Muži A vs HC DS Č.Budějovice

David Speierl

Pozice: Předseda, člen VV

Email: david.speierl@email.cz

David je rodilý Chebák. Bývalý brankář hokejově vyrůstal v Chebu. V šestnácti letech se ještě za minulého režimu s rodiči odstěhoval do SRN, kde pokračoval ve své dráze u týmů EHC Memmingen, kde ještě jako junior trénoval a čekal na vyřízení transferu. O rok později se přesunul do klubu EHC 80 Nürnberg, kde se z místních juniorů dostal do áčka do druhé nejvyší ligy, kde se v týmu potkával s hokejovými personami, jako s Pavlem Richtrem - bývalým vynikajícím československým reprezentantem a dalšími borci i z NHL, jako s Bruce Eakinem a dalšími. Další štací byl EHC Hornets Zweibrücken, 3. Liga, kde působil 2,5 sezony, aby se vrátil zpět do vlasti a pokračoval ještě u nedaleko našich hranic vzdáleném klubu EHC Mitterteich v Landeslize. Na sklonku kariéry dohrával svůj hokejový život opět doma u našeho klubu v krajské soutěži. David studoval nejdříve stavební průmyslovku v KV a v SRN pokračoval obchodní akademií a nastavil své vzdělání na vyšší odborné škole Bankovního institutu v Praze. Nyní se vedle jeho profesní dráhy věnuje aktivně funkcionářské činnosti.

Josef Krutina

Pozice: Sekretář, člen VV

Email: info@hcstadioncheb.cz

Josefa ani odevzdaná diplomová práce nemotivovala dokončit vysokoškolské studium fakulty technické na ČZU v Praze-Suchdole. Dal přednost podnikatelskému prostředí, které bylo v té době velkou výzvou pro všechny dobrodruhy. Podnikání se úspěšně věnuje dodnes. Před cca devíti lety opustil realitní trh v jeho nejhlubší krizi a začal se věnovat sportu, resp. trénování. Prošel si všemi pozicemi ve sportovním klubu, až se stal „bafuňářem“, konkrétně sekretářem jednoho z největších klubů v Chebu pracující s mládeží. Jeho kvalitní práce si všiml hokejový svaz, který mu nabídl práci sekretáře na krajském pracovišti. Jeho odborné znalosti z praxe nám dávají naději, že dokáže nasměrovat klub ke světlým zítřkům.

Miroslav Marek

Pozice: Člen VV

Email: marek.cheb@seznam.cz

Miroslav se narodil v Chebu v roce 1976 a ve svých sedmi letech absolvoval své první "hokejové krůčky" právě na našem chebském stadionu. V klubu prošel všemi mládežnickými kategoriemi od základny až po dorost, aniž by vynechal jedinou sezónu. V letech 2000 až 2005 hostoval v týmu HC Farmáři Trstěnice. Po této zkušenosti se vrátil zpět do Chebu, kde působí u B týmu mužů dodnes.  Po vystudování střední školy pracuje jako manažer leasingové společnosti, mimo tuto činnost třetím rokem trénuje naše nejmenší hokejisty.

Ing. Richard Kala

Pozice: Předseda KK

Email: richardkala@seznam.cz

Ing. Michal Polák