Datum a čas konání: 14.12.2019 17:00

Muži A

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ Karlovarského a Plzeňského kraje 2019/20

Systém soutěže:
Základní část se hraje dvoukolově každý s každým tj. 22 kol, play-off (týmy na 1.-8. místě). Pro týmy umístěná po základní části 9. – 11. místě nejsou organizována. Základní část 22. 9. 2019 - 23. 2. 2020 (hrací dny so-ne). Úprava ledové plochy probíhá po každé třetině.
Vítěz KLM Karlovarského a Plzeňského kraje má právo účasti v kvalifikaci o II. Ligu ČR.
Herní systém:
Utkání v základní části budou hrána tří bodovým systémem dle čl. 403 SDŘ. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době získá dodatečný bod družstvo, které zvítězí v samostatných nájezdech dle čl. 407 SDŘ. Samostatné nájezdy se provádějí bez úpravy ledové plochy.
Čtvrtfinále se hraje pouze na dva zápasy, rozhoduje rozdíl ve skóre, v případě stejného rozdílu ve skóre následují samostatné nájezdy dle čl. 407 SDŘ. První utkání čtvrtfinále se hraje na ledě hůře postaveného týmu po základní části (8-1), druhé utkání na ledě lépe postaveného týmu po základní části (1-8). Rozlosování čtvrtfinále 8-1, 7-2, 6-3, 5-4. Hrací dny pátek (čtvrtek) a neděle (sobota). Mezi oběma zápasy čtvrtfinále musí být vždy minimálně den volna.
Semifinále se hraje pouze na dva zápasy, rozhoduje rozdíl ve skóre, v případě stejného rozdílu ve skóre následují samostatné nájezdy dle čl. 407 SDŘ. První utkání semifinále se hraje na ledě hůře postaveného týmu po základní části (4-1), druhé utkání na ledě lépe postaveného týmu po základní části (1-4). Rozlosování semifinále 4-1, 3-2 (pořadí se určuje dle umístění v základní části – týmy se posouvají (dle extraligy). Hrací
dny pátek (čtvrtek) a neděle (sobota). Mezi oběma zápasy čtvrtfinále musí být vždy minimálně den volna.
Finále se hraje na dvě vítězná utkání. Všechna utkání finále se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ, tj. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době následuje bezprostředně po tříminutové přestávce prodloužení 5 minut v počtu tří hráčů v poli a gólman. Pokud nepadne branka v prodloužení následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ. První utkání se hraje na ledě lépe postaveného týmu v základní části, rozlosování finále 1-2, 2-1, 1-2 (pořadí se určuje dle umístění v základní části – týmy se posouvají (dle extraligy). Termíny finále a hrací dny 15. 3. 2020 neděle (sobota), 20. 3. 2020 pátek (čtvrtek), 22. 3. 2020 neděle (sobota). Rozhodčí pro utkání finále budou formou 2 x hlavní, 2 x čaroví, z toho jednoho hlavního rozhodčího hradí řídící orgán soutěže.
Další ustanovení:
Všechna utkání (vyjma finále) budou řízena systémem 3 rozhodčích. Každý tým má právo si jednou za sezónu vyžádat delegáta utkání na náklady řídícího orgánu. V případě, že na utkání bude delegován delegát na žádost KR nebo STK, náklady ponese KVV ČSLH, který delegáta na utkání vyslal. Hrací dny jsou sobota a neděle, po dohodě klubů a schválení STK je možný i všední den nebo svátek.