HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Dorost

Liga dorostu, sk. A 2018/2019     

Počet účastníků : 75
Počet utkání : 28-38
Hrací dny : pátek/sobota, neděle
Začátky utkání : neděle/sobota, státní svátky: 09:00-18:00, všední dny: 16:30-19:00


Systém soutěže
1. část:
76 družstev rozděleno územně do 14 skupin; 6 družstev ve skupině „A“, 6 družstev ve skupině „B“, 6 družstev ve skupině „C“, 5 družstev ve skupině „D“, 5 družstev ve skupině „E“, 5 družstev ve skupině „F“, 4 družstva ve skupině „G“, 5 družstev ve skupině „H“, 5 družstev ve skupině „I“, 5 družstev ve skupině „J“, 6 družstev ve skupině „K“, 6 družstev ve skupině „L“, 5 družstev ve skupině „M“ a 6 družstev ve skupině „N“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (8 - 10 utkání), ve skupině „G“ se družstva utkají tříkolově každý s každým (9 utkání).
2. část:
a) Nadstavbová: skupiny „O“, „P“, „Q“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“, „B“, „C“ a „K“ na 1. - 3. místě, ve skupinách „D“, „E“, „F“, „G“, „H“, „I“ a „J““ na 1. a 2. místě a jedno družstvo, které z družstev umístěných ve skupinách „D“, „E“, „F“, „G“, „H“, „I“ a „J“ na 3. místě dosáhlo ve smyslu čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, rozdělená na základě územního principu do tří skupin po 9 družstvech se v jednotlivých skupinách utkají tříkolově každý s každým (24 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Skupina „R“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“, „M“ a „N“ na 1. - 3. místě se utkají tříkolově každý s každým (24 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
b) - O umístění: skupiny „S“, „T“, „U“, „V“ a „W“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“, „B“, „C“, „K““ na 4. - 6. místě, ve skupinách „D“, „E“, „F“, „G“, „H“, „I“ a „J““ na 4. - 5. místě a 6 družstev, která po 1. části dosáhla z družstev umístěných ve skupinách „D“, „E“, „F“, „G“, „H“, „I“ a „J“ na 3. místě nejnižšího pořadí ve smyslu čl. 418 SDŘ, rozdělená na základě územního principu do pěti skupin, se v jednotlivých skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (20 - 24 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.
Skupina „X“ - družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ a „N“ na 4. - 6. místě a družstva umístěná ve skupině „M“ na 4. a 5. místě se utkají tříkolově každý s každým (24 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části
3. část:
O postup do baráže o účast v ELIOD ELD
- družstva umístěná po části 2a) - „Nadstavbová“ ve skupinách „O“, „P“, „Q“ a „R“ na 1. Místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání), s tím, že v této části soutěže se výsledky utkáníz předchozích částí soutěže nezapočítávají. Této části soutěže se nemohou zúčastnit „B“ družstva klubů hrajících ELIOD ELD. V případě, že se „B“ družstvo klubu hrajícího ELIOD ELD umístí po části 2a) - „Nadstavbové“ v příslušné skupině na 1. místě, postupuje do této části soutěže družstvo na dalším místě tabulky téže skupiny, přičemž stejně se postupuje, umístí-li se „B“ družstva klubů hrajících ELIOD ELD po části 2a) - „Nadstavbové“ v příslušné skupině na 1. a 2. místě atd. Družstva, která se po této části soutěže umístí na 1. a 2. místě, získávají právo účasti v baráži o účast v ELIOD ELD pro sezónu 2020/2021. Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.


Technické normy:
1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2003 a 2004.
2. Družstvo je povinno nastoupit do utkání RLD ve stanoveném počtu hráčů následovně:
- minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
- minimálně 10, maximálně 18 hráčů do pole (výjimka z čl. 318 odst. 1. SDŘ)
3. V utkání LD mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci, přičemž start brankáře - Cizince není povolen.
4. V utkání LD mohou v souladu s čl. 219 odst. 1. SDŘ za družstvo nastoupit maximálně 4 hráči věkové kategorie starších žáků (tj. hráči ročníku narození 2005 a 2006).
5. V utkání LD může za družstvo nastoupit celkem maximálně 5 hráčů na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 5. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to:
- z ELIOD ELD hráči ročníku narození 2004,
- z LSŽ hráči ročníku narození 2005.
6. Ustanovení čl. 220 SDŘ se nevztahuje na kluby mající zařazena družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELD a LD.
7. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 108 ze dne 13. 6. 2019 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry nebo zdravotnického záchranáře, kterým může být i para medik (student VŠ) po absolvování příslušných zkoušek.
8. Je-li zápis o utkání zpracován dle čl. 326 odst. 2. písm. b) SDŘ, je pořádající klub povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
9. Domácí družstvo je povinno k utkání LD nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
10. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z čl. 40 bodu i. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení). Brankář, který v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršil či dovrší 17. rok věku (pro sezónu 2019-2020 se jedná o ročník narození 2002), a mladší, musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (výjimka z čl. 190 bodu ii. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
11. Na účast reprezentačního družstva Polské republiky věkové kategorie U16 se použije obdobně vnitřní směrnice ČSLH č. 88 ze dne 8. 6. 2017. Utkání, u něhož je reprezentační družstvo Polské republiky věkové kategorie U16 uvedeno na prvním místě, se koná na hřišti soupeře (tj. na hřišti družstva klubu, které je u utkání uvedeno na druhém místě) s tím, že veškeré náklady spojené s pořádáním takového utkání (konkrétně pronájem hrací plochy, náklady na pořadatelskou službu, na zdravotní službu a odměny rozhodčím, odměny pomocným rozhodčím atd.) uhradí polský svaz ledního hokeje (PZHL) nebo jím určená třetí osoba.
12. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z čl. 44 bodu iv. Pravidel).
13. Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.

 

Tréninkové jednotky:

PONDĚLÍ  19:45 – 20:45

ÚTERÝ 18:15 – 19:15

ČTVRTEK 18:15 - 19:15

PÁTEK 18:15 – 19:15

 

Trenér: Ing. Richard Kala, tel.: 773 260 552, e-mail: richardkala@seznam.cz
Vedoucí mužstva: Miluše Brychtová, tel.: 604 732 011, e-mail: muclatko@seznam.cz

 

SEZNAM HRÁČŮ:

Brankáři

Lukáš Přibík
Lukáš Přibík

číslo dresu: 1

Z G A KB
5 0 1 1
Martin Halada
Martin Halada

číslo dresu: 2

Z SO A KB
6 0 0 0

Obránci

Jan Kraclík
Jan Kraclík

číslo dresu: 7

Z G A KB
9 0 0 0
Ondřej Postl
Ondřej Postl

číslo dresu: 9

Z G A KB
4 0 0 0
Petr Procházka
Petr Procházka

číslo dresu: 9

Z G A KB
9 5 6 11
Tomáš Vican
Tomáš Vican

číslo dresu: 13

Z G A KB
8 3 1 4
Lukáš Brustmann
Lukáš Brustmann

číslo dresu: 17

Z G A KB
9 1 8 9
Tereza Mašková
Tereza Mašková

číslo dresu: 20

Z G A KB
2 0 1 1

Centři

Daniel Kubík
Daniel Kubík

číslo dresu: 12

Z G A KB
9 8 4 12
Matěj Hoffman
Matěj Hoffman

číslo dresu: 19

Z G A KB
8 5 8 13

Pravá křídla

Marek Dvořák
Marek Dvořák

číslo dresu: 3

Z G A KB
8 4 3 7
Marek Řezníček
Marek Řezníček

číslo dresu: 16

Z G A KB
9 4 3 7
Jan Tomšovic
Jan Tomšovic

číslo dresu: 18

Z G A KB
5 1 1 2

Levá křídla

Samuel Kožík
Samuel Kožík

číslo dresu: 8

Z G A KB
9 8 4 12
Tadeáš Roidt
Tadeáš Roidt

číslo dresu: 11

Z G A KB
7 6 2 8

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. HC Energie Karlovy.. 9 81:16 27
2. HC Čerti Ostrov 9 50:40 16
3. Dorost 9 45:44 14
4. HC Baník Sokolov 9 30:43 14
5. HC Tachov 8 32:59 4
6. HC Tygři Klášterec 8 30:66 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

HC Tygři Klášterec
Dorost
4:7
Podrobnosti

Střelci týmu

8 gólů

Daniel Kubík

8 gólů

Samuel Kožík

6 gólů

Tadeáš Roidt

5 gólů

Matěj Hoffman

5 gólů

Petr Procházka

Hráč měsíce

1.

Ondřej Postl 23 hlasů

2.

Matěj Hoffman 21 hlasů

3.

Petr Procházka 20 hlasů

4.

Martin Halada 18 hlasů

5.

Daniel Kubík 16 hlasů

Nejbližší narozeniny

23.10.2019 Jakub Krištof (9)
27.10.2019 Alex Trčka (9)
27.10.2019 Patrik Trčka (9)
29.10.2019 František Gabriel (24)
05.11.2019 David Švagr (13)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb

Počet návštěv: 225891
Posledních 30 dnů: 3963 | Posledních 7 dnů: 1057 | Poslední den: 158

© 2019 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne