Česky Deutche

HC STADION CHEB

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC STADION CHEB
www.hcstadioncheb.cz

Příští zápas

Muži A vs HC DS Č.Budějovice

Datum a čas konání: 19.9.2020 17:00
Místo: Cheb

Realizační tým

 

 

REALIZAČNÍ TÝM

 

Sportovní ředitel

David Speierl
tel.: 603 211 112
e-mail: david.speierl@email.cz

David je rodilý Chebák. Bývalý brankář hokejově vyrůstal v Chebu. V šestnácti letech se ještě za minulého režimu s rodiči odstěhoval do SRN, kde pokračoval ve své dráze u týmů EHC Memmingen, kde ještě jako junior trénoval a čekal na vyřízení transferu. O rok později se přesunul do klubu EHC 80 Nürnberg, kde se z místních juniorů dostal do áčka do druhé nejvyší ligy, kde se v týmu potkával s hokejovými personami, jako s Pavlem Richtrem - bývalým vynikajícím československým reprezentantem a dalšími borci i z NHL, jako s Bruce Eakinem a dalšími. Další štací byl EHC Hornets Zweibrücken, 3. Liga, kde působil 2,5 sezony, aby se vrátil zpět do vlasti a pokračoval ještě u nedaleko našich hranic vzdáleném klubu EHC Mitterteich v Landeslize. Na sklonku kariéry dohrával svůj hokejový život opět doma u našeho klubu v krajské soutěži. David studoval nejdříve stavební průmyslovku v KV a v SRN pokračoval obchodní akademií a nastavil své vzdělání na vyšší odborné škole Bankovního institutu v Praze.
Nyní se vedle jeho profesní dráhy věnuje aktivně funkcionářské činnosti.

Šéftrenér mládeže
Mladší a starší žáci

Pavel Hlavatý
tel.: 732 122 949
e-mail: mini88@seznam.cz

Pavel pochází z Hradce Králové, kde i hokejově a trenérsky vyrůstal.
V Hradci Králové studoval gymnázium J. K. Tyla, přitom si na školní rok 2009/2010 odskočil do USA na střední školu Lebanon High School ve státě New Hampshire. Následně vystudoval bakalářský obor pedagogika volného času se zaměřením na tělesnou výchovu a sport na Univerzitě Hradec Králové.  Nyní studuje dálkově magisterský obor na Fakultě tělesné výchovy a sportu na UK v Praze. Během vysokoškolského studia si udělal trenérskou licenci „C“ a následně i „B“ licenci. Po praxi s „béčkem“ se vrhne i na nejvyšší trenérskou licenci „A“.
První krůčky na bruslích udělal ve 4 letech a posléze s nástupem na základní školu začal s hokejem. Aktivně se mu věnuje až do dnešních dnů, kdy hraje za Chebský „A“ tým. Během své hokejové kariéry vyměnil několik dresů. Od 6ti let až do juniorky hrál za Hradec Králové až na pár zápasů v žácích, kde oblékl dres HC Metuje. Během juniorské éry párkrát nahlédl i do tehdy prvoligového „A“ mužstva. Po dovršení juniorského věku hrál 2 sezóny 2.ligu za Kolínské kozly. Už od 17 let se prosazoval i v krajské lize mužů královehradeckého kraje. Postupně na střídavé starty z juniorky vystřídal dres Nového Bydžova a Třebechovic pod Orebem. Od sezóny 2016/2017 se natrvalo usadil v KLM královehradeckého kraje, kde byl oporou HC Náchod. V září 2018 posílil HC Stadion Cheb. Během studia na vysoké škole, sbíral úspěchy s týmem Hradecké univerzity na akademických mistrovství České republiky a v univerzitních derby mezi UHK a univerzitou Pardubice.
S trénováním začal Pavel už během juniorky v HK, kde pomáhal se základnou. Posléze se v lednu 2015 dostal do Nymburka, kam pravidelně jezdí trénovat hokejisty z celého světa na CIHC (czech international hockey camp). Odchodem do HC Náchod začala i jeho trenérská kariéra v Mountfieldu Hradec Králové. Dělal asistenta u 7. a 8. třídy a zároveň se učil od starších kolegů. S ročníkem 2003 se probojoval na závěrečný turnaj o mistra ČR. V HK mu pod rukama prošli i hráči, kteří jsou v současné době reprezentanty U16 a U17. V sezóně 2017/2018 byl trenérem VTM U13 Královehradeckého kraje. Zajímavá trenérská štace pro něj byla v létě 2018, kdy dělal 3 týdny asistenta svému kamarádovi, který vede reprezentaci Kuvajtu U20. V září 2018 přesídlil do Chebu, kde se od nové sezóny stal hlavním trenérem mládeže.

Trenér gólmanů

Rostislav Špírek
tel.: 603 856 548
e-mail: spirekr@seznam.cz

Trenér

Muži

Jakub Kloz
tel.: 777 204 671
e-mail: -

Trenér

Dorost

Ing. Richard Kala
tel.: 773 260 552
e-mail: richardkala@seznam.cz

Richard se narodil v Chebu, kde se také seznámil s hokejem. V 18-ti letech si jej vyhlédl německý klub ze Selbu, za který odehrál Juniorku a poté podepsal smlouvu s prvoligovým A-týmem. Zde sbíral zkušenosti vedle Milana Razýma, Jirky Lály, Jardy Hauera nebo hráče Toronta a Detroitu Miroslava Ihnačáka. Krátce nato přestoupil do nedalekého Bayreuthu, kde strávil necelé dvě sezony. Poté následoval návrat do českého hokeje, kde zkoušel štěstí ve 2. Lize v Helvetii Mariánské Lázně. Na další angažmá si ještě jednou odskočil do Německa, tentokrát do Erfurtu, aby se po sezóně nadobro vrátil do rodného Chebu.
V té době začali hrát hokej jeho synové Robert a Radim a tak začala jeho trenérská kariera. Čtyři roky působil jako trenér u Blue Devils Weiden a v současné době působí jako Skill Coach, také jako Head Coach na Pro Hockey Academy a jeho hlavní náplní je kategorie dorostu v HC Stadion Cheb.
Richard ukončil střední stupeň vzdělání, jako strojař a vysokoškolský diplom získal v oboru marketing-management. Pracoval 25 let jako učitel v Chebu a v této profesi pokračuje v současné době v Německu.

Trenér
 
5. třída

Pavel Hlavatý
tel.: 732 122 949
e-mail: mini88@seznam.cz

 
Trenér
 
4. třída
 

Jakub Truhlář
tel.: 774 039 711
e-mail: jakubtruhlar16@gmail.com

Jakub je odchovancem sokolovského hokeje. Ve 14 letech začal hrát za Karlovy vary. prošel si všechny mládežnické, dorostenecké i juniorské soutěže. Počínaje extraligou 8. tříd a konče extraligou juniorů. Bohužel v 16 roce jeho života přišlo veliké zranění kolene, kvůli kterému si musel dát rok od hokeje odpočinek. Mezi tím dostudoval ISŠTE v Sokolově a pokračoval nástavbou v oboru podnikání. Po odchodu z karlových Varů začal působit v Sokolově kde hrál dva roky 2 ligu mužů, poté ukončil poloprofesionální kariéru a vydal se na dráhu trenérství. Nyní působí jako hráč A týmu HC Stadion Cheb a současně trenér 3. třídy HC Stadion Cheb.


Trenér

3. třída

 

David Kováč
tel.: 702 186 948
e-mail: dakovac@email.cz

David je rodilý Sokolovák. Hokejově vyrůstal v Sokolově za HC Baník Sokolov. Ve starších žácích absolvoval karlovarský výběr a následně první ligu dorostu za Karlovy Vary B. V dalším roce hostoval v Mariánských Lázních. Juniorský hokej nehrál, místo něj šel trénovat a hrát do Chebu, kde také zůstal až do teď. David vystudoval obor automechanik a má pozastavené studium v oboru podnikání. Pracuje jako servisní poradce v autorizovaném servisu Renault Karlovy Vary a zároveň jako trenér ledního hokeje v Chebu.

Trenér

2. třída

Marek Miroslav
tel.: 602 491 850
e-mail: marek.cheb@seznam.cz

Narodil se narodil v Chebu v roce 1976 a ve svých sedmi letech absolvoval své první "hokejové krůčky" právě na našem chebském stadionu. V klubu prošel všemi mládežnickými kategoriemi od základny až po dorost, aniž by vynechal jedinou sezónu. V letech 2000 až 2005 hostoval v HC Farmáři Trstěnice. Po této štaci se vrátil zpět do Chebu, kde působí u B teamu mužů dodnes.
Po vystudování střední školy působí jako manažer leasingové společnosti, mimo tuto činnost třetím rokem trénuje naše nejmenší hokejisty.

Asistent trenéra

Pavel Vápeník
tel.: 735 705 768
e-mail: vapno.pavel@gmail.com

Pavel se narodil v jihočském Táboře, kde začínalo i jeho první hokejové působení až do mladšího dorostu. Po ukončení základní školy v Táboře využil šance a dostal příležitost se prosadit ve starším dorostu karlovarské HC Energie Karlovy Vary. V Energii si úspěšně prošel kompletně starším dorosten a juniorskou extraligou. Poté se posunul dále na západ, kde působí jako hráč v týmu HC Stadion Cheb a také jako trenér.
Pavel úspěšně dokončil studium na Střední škole stavební Karlovy Vary.
Jeho povoláním je stavbyvedoucí, hokejový trenér a  je aktivním hráčem A týmu HC Stadion Cheb.


Asistent trenéra
 

Šimon Krutina
tel.: 725 564 526
e-mail: simon.krutina@seznam.cz

Šimon se narodil v Chebu. Hokejově vyrůstal v Chebu, potom ve svých 12-ti letech šel na hostování do Karlových Varů. Ve Varech si prošel 7.-8.třídou, mladší dorostem B, mladším dorostem A a juniorkou. Po 5-ti letech se vrátil k nám do A-týmu. Studuje 2. ročník na střední průmyslové škole v Ostrově obor strojírenství.

Asistent trenéra

Robert Kala
tel.: 773 587 515
e-mail: kalarobert@email.cz

Robert se narodil v Chebu, kde také odstartoval svou hokejovou kariéru. V jeho 12-ti letech o něj projevil zájem tým HC Energie Karlovy Vary. Po domluvě však dále hájil barvy svého domovského týmu a reprezentoval Karlovarský kraj na Mistrovství ČR a Olympiádě mládeže. Od 15-ti let přešel do Karlových Varů, kde hrál nejvyšší mládežnické soutěže od mladšího dorostu až po juniory. Poté se ze studijních důvodů vrátil do Chebu, aby zde dokončil gymnázium. Zde tedy od minulé sezony nastupuje za “A” team mužů. V Chebu také započal svou trenérskou kariéru. Své trenérské zkušenosti prohlubuje s evropskými trenéry na mezinárodním kempu Pro Hockey Academy. Vystudoval gymnázium a letos nastupuje na vysokou školu.

Asistent trenéra

Filip Holík
tel.: 601 103 037
e-mail: fh38@seznam.cz

Asistent trenéra

Ing. Polák Michal
tel.: 725 557 238
e-mail: bear1@centrum.cz

Vedoucí družstva
Muži A

Josef Maydl
tel.: 737 332 340
e-mail: josefmaydl@volny.cz

Vedoucí družstva
Muži B

Petr Kukla
tel.: 739 643 438
e-mail: kuk.69@seznam.cz

Vedoucí družstva

Dorost

Miluška Brychtová
tel.: 604 732 011
e-mail: muclatko@seznam.cz

Vedoucí družstva
 
Starší žáci

Petra Bastlová
tel.: 739 543 351
e-mail: liskova.petra@seznam.cz

Vedoucí družstva
 
Mladší žáci

Miloš Petr
tel.: 608 883 066
e-mail: majlamac@seznam.cz

Vedoucí družstva
 
5. třída

Gabriela Kadounová
tel.: 777 257 755
e-mail: kadounova.g@volny.cz

Vedoucí družstva
 
4. třída

Rudolf Duffek
tel.: 602 731 983
e-mail: rudad@seznam.cz

Vedoucí družstva
 
3. třída

Viktor Dudr
tel.: 730 977 513
e-mail: viktor.dudr@gmail.com

Vedoucí družstva
 
2. třída

 

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Muži A 0 0:0 0
2. BK Havlíčkův Brod 0 0:0 0
3. HC DS Č.Budějovice 0 0:0 0
4. HC Klatovy 0 0:0 0
5. HC Kobra Praha 0 0:0 0
6. HC Příbram 0 0:0 0
7. HC Tábor 0 0:0 0
8. IHC Králové Písek 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Hráč měsíce

Žádní hráči v týmu.

Nejbližší narozeniny

08.08.2020 Pavel Hlavatý (27)
11.08.2020 Daniel Kubík (16)
15.08.2020 Čestmír Bruštík (31)
22.08.2020 Jakub Lipták (14)
23.08.2020 Karel Brtník (14)

Najdete nás na Facebooku

Město CHEB MŠMT Karlovarský kraj Živý kraj Ondálek AQUAFORUM Františkovy Lázně TOR Cheb DESI Turistik

Počet návštěv: 260615
Posledních 30 dnů: 3409 | Posledních 7 dnů: 980 | Poslední den: 138

© 2020 HC STADION CHEB | Všechna práva vyhrazena | info@hcstadioncheb.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne