Osmnáct mladých orlů si odbylo premiéru

úterý 03. října 2023 / Redakce

Mládežnický hokej HC Stadion Cheb

První turnaj sezóny mladých hokejistů ročníku narození 2016 a mladších. Náš klub poslal do bojů mezi domácími mantinely dva týmy, soupeřem byl Sokolov a Mariánské Lázně. Všichni si turnaj náležitě užili.

„Do hry jsme poslali celkem 25 dětí. Jsme rádi, že se naše řady znovu rozšířily do takového počtu a turnaje se mohli zúčastnit hned dva rovnocenné celky,“ byl spokojen šéftrenér přípravky Miroslav Marek.

Jak začít hrát hokej Vám poradí trenér Miroslav Marek, tel.: 602 491 850. Přijďte si vyzkoušet hokej každé úterý, čtvrtek od 16:00 hodin nebo v neděli od 10:00 hodin.

NĚKOLIK PRAKTICKÝCH RAD PRO RODIČE

Kdy je nejlepší začít s hokejem?

Ideální věk je okolo čtyř až pěti let. Podle odborníků by děti měly s hokejem začít nejpozději mezi 6 až 8 lety.

Co potřebuji za vybavení na začátek?

V začátcích, kdy se dítě učí převážně hlavně bruslit, jsou nezbytné jen brusle, helma a rukavice, které Vám můžeme zapůjčit.