Sparta v Chebu!

sobota 28. října 2023 / Redakce

Náš zimní stadion bude hostit duel extraligy juniorů

Klub z hlavního města vždy vzbuzoval na všech stadionech vášně, ať ten fotbalový, nebo hokejový. Spartu musíš buď milovat, nebo nenávidět. A v Chebu to platilo dlouhé roky dvojnásob. Teď opět Sparta zavítá do našeho města! Zimní stadion v Chebu bude hostit utkání hokejové extraligy juniorů. Mezi Energií Karlovy Vary a Spartou Praha.

A bude tady hned několik třešniček na pomyslném dortu.

Kotelníci druholigového áčka Stadionu patří zároveň k podporovatelům karlovarské Energie.

Navíc v řadách juniorského týmu Karlových Varů nastupují naši odchovanci, David Varvařovský, Ondřej Postl, Matyáš Váňa a Samuel Šmajda. Na soupisce je také obránce Jakub Vogel, který kromě povinností ve Varech obléká náš druholigový dres. A aby toho nebylo málo za varskou juniorku hraje i další syn karlovarské legendy a našeho hrajícího trenéra Venci Skuhravého - Jakub Skuhravý. Zatímco syn Matěj Skuhravý už naskakuje za chebské áčko.

No a že většina našeho současného kádru A - týmu HC Stadion Cheb prošla juniorkou Energie je všeobecně známo.

Karlovarským mladíkům patří v této chvili v tabulce juniorské DHL extraligy třetí příčka, Sparta je čtvrtá.

Jak jsme shrnuli, půjde o velmi zajímavý a atraktivní zápas, naše áčko hraje navíc venku, tak doražte - bude se na co dívat.

Hraje se v sobotu 4. listopadu od 15 hodin.