4:7

Na úvod porážka s favorizovaným Chomutovem

pondělí 18. září 2023 / Redakce

V předehrávce 6. kola druhé hokejové ligy jsme přivítali jednoho z aspirantů na postup, chomutovské Piráty. Před 350 diváky jsme předvedli katastrofální úvod. Hned po 14 vteřinách jsme inkasovali z hole exlitvínovského Viktora Hübla a v 6. minutě nám stejný hráč uštědřil další políček.
sobota 16. 9. 2023 18:00, 2. liga - západ - nadstavba sk. B — 6. kolo

HC Stadion Cheb

Kašpar – Jonák, Stejskal, Šik, Kořán, Zavřel, Vápeník, Petrásek – Príhoda, Čejka, Tóth, Novotný, Vašíček, M. Skuhravý, V. Skuhravý, Rozhon, Krutina, Kvasnička, Iljuk, Prošek.
4

Piráti Chomutov

Horák – Havel, Váchal, Kadeřávek, Hynek, Seemann, Záruba, Březák – Zajíček, Tůma, Mála, Lukeš, Eret, Koblížek, Hübl, Jouza, Svoboda, Remeš, Kostourek, Chrpa, Putz.
7
Branky a nahrávky: 08:57 Kvasnička (Krutina, Vápeník; 5/5), 29:28 Prošek (Rozhon, Petrásek; 5/5), 37:57 Rozhon (Prošek, Šik; 5/4), 52:08 Príhoda (Šik; 5/5) – 00:14 Hübl (Březák, Svoboda; 5/5), 05:55 Hübl (Váchal; 5/5), 09:17 Zajíček (Kostourek, Eret; 5/5), 20:50 Hübl (Lukeš, Svoboda; 5/5), 28:39 Chrpa (Koblížek, Mála; 5/5), 32:51 Lukeš (Hübl; 5/4), 46:44 Březák (Kadeřávek, Lukeš; 5/5). Rozhodčí: Ovsík – Tuháček, Motl. Diváci: 344. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Střely na branku: 4:7. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 4:7.

V 9. minutě sice vykřesal jiskřičku na zvrat nováček Vlasta Kvasnička, jenže po 20 vteřinách to bylo už zase o dva góly.

A nevyšel nám ani úvod druhé části. Hosté se dostali v naší obranné třetině zřejmě po faulu na našeho hráče ke kotouči a Viktor Hübl zkompletoval svůj hattrick – 1:4.

Jak velí klubové přesvědčení, nevzdali jsme to. Ve druhé třetině jsme poslali dvakrát puk do chomutovské klece. Nejprve Radek Prošek a poté Petr Rozhon bombou o horní tyčku. Dvakrát jsme ale také znovu inkasovali a odcházeli podruhé do kabin za stavu 3:6.

V poslední třetině padl na každé straně jeden gól. Za Stadion se trefil další z nováčků Ondřej Príhoda.

V dalším kole se představíme v sobotu na ledě Ústí nad Labem.